Donald-Trump-YH
19.2.2016
Kategorie: Politika

Trump odpovídá na Obamovu kritiku: Jeho činnost na prezidentském postu je odporná!

Sdílejte článek:

COM 19|02|2016

Republikánský kandidát na úřad prezidenta USA Donald Trump je jistě jednou z nejvýraznějších postav právě probíhající volební kampaně. Nenechal klidným ani současného presidenta Spojených států Baracka Obamu, který pocítil nutnost se k jeho osobě vyjádřit. 

Ve svém vystoupení na konferenci věnované výsledkům summitu USA-ASEAN v Kalifornii Obama prohlásil, že by si nepřál, aby se Trump stal příštím prezidentem Spojených států. „Není to žádná reality-show ani marketink. Není to PR akce. Myslím si, že lidé si uvědomují, že být prezidentem je seriózní práce“, řekl president za Demokratickou stranu, který svůj úřad opustí v lednu příštího roku.

Trumpa prý tato slova neurazila. Naopak, přijal kritiku současného prezidenta jako kompliment a sám také okamžitě zaútočil, když odpověděl na kritiku současného amerického prezidenta Baracka Obamy na jeho adresu následovně:

Jeho činnost na prezidentském postu je odporná. Jen se podívejte na naše rozpočty, na naše výdaje. Nemůžeme se vypořádat s Islámským státem. Obamova reforma zdravotnictví je prostě strašná. S tím je třeba skoncovat.“

I jen z této malé epizodky je vidno, že Demokraté se Trumpa bojí. Jejich dvě hlavní esa, problematická Clintonová a komunista Sanders, poněkud začínají postrádat charizma a tah na branku. Budou tedy opět muset, jako to bylo v případě zvolení Obamy, spoléhat na socialistickou propagandu a nereálné sliby a právě Obamou posměšně zmíněné reality show, PR a politický marketing, podpořený zmatenými neomarxistickými celebritami. 

Trump má v hodnocení Obamova prezidentování naprostou pravdu. Pro USA nebude nic lepšího až tato parodie na reálného politika v Bílem domě skončí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.