30.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Třináctiletá dívka byla znásilněna. Dle práva šaria ji „za to“ ukamenovali …

Sdílejte článek:

IVČRN 30|04|2015

Spousta věcí, které se dějí na území ovládaném islámem, se do médií vůbec nedostanou. Víme o tom, že rodiče zabíjí své děti, protože odmítly islám nebo jsou homosexuální, říká se tomu vražda ze cti. Jen vloni přiznalo Turecko 294 vražd ze cti, v Pákistán před několika lety přiznal 10 000 zavražděných ročně. Převážně dívek, které nechtěly žít dle diktátu islámu, který je jako jediná ideologie na světě prudce protiženský. Na to už jsme si tak nějak zvykli. Muslimové prostě občas zabijí své dítě a sousedi je kryjí před sekulárními vládami a dál je zdraví na ulicích, pohoda. Asi ty hodnoty.

Občas se ale z islámských rájů dostanou ven ještě šílenější zprávy. Aisha Ibrahim Duhulow byla 13letá somálská dívka, která byla znásilněna třemi ozbrojenci, když šla k babičce. Její město Kismayo (180 000 obyvatel, taková větší Plzeň) tehdy ovládala islámská skupina Aš Šabáb, které právo bralo pouze ze šaríe. V normální společnosti by jí asi začala pomáhat psychologická poradna a úchylové byli dopadeni. Ne tak dle islámu. Dle islámu byla jako znásilněná obviněná z cizoložství a po násilnících se nikdo nesháněl!

Aisha_Ibrahim_Duhulow

K její popravě došlo na stadionu 27. října 2008, kamenováním, přihlíželo 1000 lidí. Dívka bojovala s vězniteli. Křičela: „co po mě chcete, nejdu, nejdu, nezabíjejte mě!“. Zahrabali ji do země, až jí koukala jen hlava. 50 mužů po ní následně házelo kameny. Šaría určuje i velikost kamenů, takže nebyly ani příliš velké, aby náhodou neumřela hned, ani příliš malé. Po deseti minutách už se jim zdála mrtvá, tak ji vyhrabali, zdravotní sestra ověřila, že ještě žije, tak ji znovu zahrabali po krk a házeli kameny, dokud žila.

Z události nejsou žádné fotky ani videa. Islám se před osmi lety ještě necítil tak silný jako dnes v Islámském státu a ještě se zvěrstvy tak moc nechlubili. V roce 2012 bylo město Kismayo osvobozeno somálskými vládními silami. Hnutí Aš Šabáb je dnes oficiální metastázou islámského státu, přijalo i stejnou vlajku.

Vzpomeňte si na osud této dívky, až vám zas někdo bude tvrdit, že islám je naprosto v pohodě.

Případ je popsán na anglické Wikipedii: http://en.wikipedia.org/wi…/Stoning_of_Aisha_Ibrahim_Duhulow 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.