SWESKOLA
31.5.2016
Kategorie: Společnost

Tři příběhy inkluze ve školách: Příklady z Velké Británie, Švédska a Belgie hovoří za vše

Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT 31|05|2016

Sice jsem si předsevzal, že nebudu o inkluzi nic psát. Ale informace, že ministerstvo školství chystá „vysvětlovací kampaň“ za pouhých 60 milionů korun, mě přiměla změnit názor. Jaké jsou cíle inkluze a jak ve skutečnosti bude skutečně vypadat již dobře víme. Stačí se podívat do zemí s vysokým podílem nebělošských imigrantů. Tedy Belgie, Holandska, Švédska, Anglie, Francie atd. Zde je hned několik osobních příběhů:

1)  Belgie květen 2016 – v letadle sedím vedle belgické rodiny z Bruselu. Jejich asi 13 letá dcera chodí do školy, kde má ve třídě skoro polovinu imigrantů, většinou muslimů. Při našem rozhovoru (vedeném ve francouzštině) je ona dívka velmi udivena, že hlavní město České republiky není Moskva. Podle názoru rodičů se k této látce ještě ve škole nedostala. Na mojí otázku, proč jí nedají do jiné školy, mi bylo sděleno, že to v Belgii nelze. Ptám se dále, zda má za spolužáky děti EU byrokratů, kteří to všechno vymysleli. Prý ne. Ti totiž dávají děti do drahých soukromých škol, kam děti běžných Belgičanů nemají přístup.

2) Anglie léto 2015 – přátelské posezení s přáteli – Čechy žijícími v Anglii. Oba vysoce vzdělaní rodiče mi s hrůzou vyprávějí, jak jejich syn ještě v 11 letech nemusel plně ovládat malou násobilku…?!  Protože v jeho třídě ve státní škole jí neuměla většina nebílých spolužáků. Přirozeně učitel se multikulturně přizpůsobil schopnostem těch nejslabších žáků. Rodiče se tedy rozhodli omezit rodinné výdaje a dát syna do placené soukromé školy, tam má pouze bílé spolužáky a normálně se učí.

3) Švédsko – Zima 2015. Na dovolené v JV Asii potkávám rodinu z Goteborgu. Mají dvě děti a s hrůzou v očích mi vyprávějí o škole, kde je již většina dětí imigrantů. Výuka de facto neprobíhá a děti imigrantů terorizují děti místních za naprostého nezájmu vedení školy a úřadů. Rodina zvažuje vystěhování do Austrálie.

Co je tedy cílem inkluze? Hlavním cílem je nepochybně snížit vzdělanost dětí běžné bělošské populace. To omezí velmi výrazně sociální prostupnost ve společnosti  a je to tedy ona typická neomarxistická zlomyslnost vůči západním bělošským obyvatelům a pak nevzdělaná společnost se přirozeně lépe ovládá.

Ona inkluze přirozeně pro děti neomarxistů neplatí. Ty přece půjdou do soukromých škol, kde žádné Cikány ani muslimy mít za spolužáky nebudou. Nebo snad věříte, že děti premiéra Sobotky, či Babiše půjdou do inkluzivních škol?! Tím přirozeně odpadne konkurence od talentovaných dětí z nižších společenských vrstev. Neomarxisté se přece nebudou s nikým o moc dělit.

Inkluze je jedním z nejšílenějších nápadů a její důsledky budou katastrofální. Proto bude správné její protagonisty (po změně systému a znovu nastolení demokracie a svobody) přísně potrestat!

ZDROJ: Martin Kohout

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.