apocalypse-483425_960_720
20.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Toto je začátek konce Evropy

Sdílejte článek:

MARIUSZ MALINOWSKI

Evropané nedokáží pochopit, že muslimští uprchlíci způsobí úplné vyhynutí tradice, kultury a pokroku v Evropě a vznik islámské nadvlády po celém kontinentu. Noah Klieger, izraelský novinář, bývalý vězeň v Osvětimi, o tom píše.

Viděl jsem každý nálet „uprchlíků“ do Evropy. Evropská unie je chce přijmout. To mě přesvědčilo, že Evropané stále nic nevědí o tom, co se děje na Středním východě a jistě nevědí o hrozbách, které jim servírují evropští vůdci, řízení přes vlády Německa a Francie. Opakují stejnou chybu, jaká se udála, když 40 let dozadu otevřely své dveře pro dělníky z Turecka a států Maghrebu. Opakujte stejnou chybu pouze ve větším rozsahu. 

Svojí nevinností nebo dokonce hloupostí zavedou Evropané sami změny v jejich populacích, které v příštích letech způsobí úplné zmizení tradice, kultury a pokroku v evropských zemích. Jinými slovy, v blízké budoucnosti budeme svědky konce „klasické Evropy“ a zavedení islámské vlády.

Možná to zní apokalypticky, ale nejblíže k tomu jsou Němci, kteří chtějí každý rok přijmout 800 0000 až 1 milion uprchlíků, kteří nejsou schopni být dospělými občany. Spíše naopak, uprchlíci, ve většině muslimové, mění Německo na území, kde vidíme změny ve vládnoucí třídě.

Stejně jak se Němcům nepodařilo integrovat stovky tisíců tureckých ekonomických imigrantů, kteří si zachovali svůj jazyk, své zvyky (včetně krevní msty a “ vražd ze cti „). Dokonce ani v případě vražd nemají odvolání na státní soudy, ale preferují své tradiční soudy. To se jistě nezmění poté, co miliony muslimů přijdou do Německa. A nemluvím o Francii nebo Švédsku, které jsou méně připravené.

Plán Evropské unie rovněž uvádí počet uprchlíků, kteří mají být přijati do Polska, Rumunska, Bulharska, České republiky, Slovenska a Chorvatska. A to je další důvod pro nedostatek pochopení evropských vůdců. Je zřejmé, že žádný uprchlík nebude souhlasit s tím, aby se nacházel v zemích jako Bulharsko nebo Rumunsko, které jsou nejchudší v Evropě.

Zajímavé je, že vedoucí představitelé EU ignorují skutečnost, že většina lidí vysvětluje, že nechtějí uprchlíky.

Zdá se, že Evropa znovu ignoruje hrozby, jimž čelí, a není schopna si uvědomit, že je to začátek konce kontinentu.

Autor: Mariusz Malinowski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
112 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.