bflondon
20.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Tohle je ta pravá tvář umírněných muslimů?

Sdílejte článek:

RED 20|04|2016

Pokud potřebujete ukázat další důkaz jak se chovají ve své hostitelské zemi „šťastní umírnění muslimové“ k původním obyvatelům, podívejte se na toto video.

Lidé z Britain First jsou skupina, která se obává o svou rodnou zemi. Obávají se, že jim jejich zemi vezmou muslimští imigranti. Když v tomto smyslu uspořádali pokojný protest v Londýně, hlavním městě své vlasti, muslimští násilníci na ně zaútočili a při tom křičeli, že oni, rodilí Britové, tam nemají právo být (i když BF jednali podle britského práva), divoce demonstranty napadali a provokovali rvačky.

Pro všechny pseudohumanisty a sluníčkáře: To jsou vaši „umírnění muslimové“. Naprosto nechutné. Tito lidé opravdu nemají místo v naší tradiční evropské společnosti. Poslat je zpátky, odkud přišli.

Na českém facebooku se k videu objevil tento komentář:

Už brzy v ulicích našich měst?!

Tohle je ta pravá tvář umírněných muslimů? Primitivní agresívní stoupenci středověké ideologie fyzicky napadají obyvatele země, která jim dala možnost klidného a bezpečného života. Tito fanatičtí netvoři dokonce bezostyšně útočí na policisty, kteří se marně snaží udržet situaci pod kontrolou.

Není tohle situace, kdy je naprosto oprávněné (spíš dokonce NUTNÉ) použití všech prostředků na zastavení útoku ze strany těchto „primitivních životních forem“?

Kolik násilí musí ještě islám napáchat, než i ten největší pitomec pochopí, že islám je násilnou ideologií, která je absolutně neslučitelná s evropskou kulturou a tradicemi civilizovaných zemí? Kdy se spojíme a začneme bojovat za bezpečný život našich dětí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.