Banaz-Mahmod-Babak_2757807b
2.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

To je islám: Vraždy ze cti – koncentrovaná zrůdnost!

Sdílejte článek:

NM

PROTO JSEM PROTI ISLÁMU, protože tohle je koncentrovaná zrůdnost. Navíc ke smrti mladé ženy, která chtěla žít svobodně, přispěly i různé lidskoprávní organizace. Ty mají svůj vysněný obraz světa a cokoliv do něho nezapadá, to ignorují.

.
Banaz Mahmod – 20 let. Byla zavražděna v roce 2006 v Anglii. Banaz se narodila v Íráku, do Evropy se přestěhovali když jí bylo 10 let. Velmi mladá byla nuceně provdána za o mnoho let staršího muže, který s ní jednal jen jako s bezcenným majetkem. Bil ji a mnohokrát proti její vůli znásilnil. Dokázala však najít sílu opustit jej, zamilovala se, plánovala nový život, čímž jasně porušila islámskou míru tolerance.

Proto čelila výhružkám a násilnostem rodiny i muslimské komunity. Otec se ji dokonce v roce 2005 pokusil zabít, po zranění byla hospitalizována. I když vše oznámila policii, ta na nátlak muslimské komunity i organizací připomínajících naše HFC, případ odložila. Stejně jako pět předchozích Mahmodiných oznámení, ve kterých opakovaně sdělovala své obavy o život.

Nakonec proti ní byli i multikulturní zběsilci a právě tehdy se její nejhorší obavy se naplnily… Byla násilím zavlečena do domu svých bratranců, kde již čekal její otec se strýcem. Tam byla za „obrovskou hanbu“, kterou své rodině způsobila bita, znásilňována a nakonec uškrcena… Naprosto jasně vystihuje muslimskou mentalitu myšlení jejího bratrance, tehdejšího účastníka vraždy a násilí. Prohlásil, že je dodnes hrdý na to co tenkrát udělal a že je pyšný na to, jak navrátil rodině čest.

TO JE ISLÁM!

 

Zdroj: Naštvané matky (fcb), telegraph.co.uk
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.