800x600_1461447306-84169-big
13.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Těšíte se na letní pohodu? Vybavte vaši zahradu už nyní!

Sdílejte článek:

Když se aktuálně podíváme za okno, zjistíme, že je nám vlastně v interiéru vytopené domácnosti velmi příjemně. Člověk se ale ani nenaděje a za chvíli už bude venku teplo a my si budeme moci užívat pohodlí třeba v zahradním posezení. Pokud jste zjistili, že vám něco chybí, anebo alespoň máte ten pocit, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž pokusíme upozornit na vybavení, jež by ani u vás doma nemělo chybět.

Voňavé speciality přímo z grilu

Rozčilujete se každým rokem u klasického grilu na dřevěné uhlí? To vám neustále zhasíná a prostě chybí potřebný komfort. Ano, může být. Vše je ovšem nadmíru zbytečné, jestliže na trhu není problém volit ze spousty zajímavých zahradních grilů třeba na elektřinu či plyn. Obojí se vyznačují maximální kompaktností, okamžitou přípravou pro grilování a poněkud zdravějším procesem grilování, kdy se znovu nepřepalují části potravin, jež kapou z masa nebo jiné připravované dobroty.

Pohodlí v horizontální poloze

Posezení v zahradním nábytku je sice příjemné, nicméně po chvilce se jistě začnete převalovat a přemýšlet o změně polohy. Vsaďte na moderní zahradní lehátka vyznačující se polohovacím mechanismem. Jednoduše se natáhnete a budete pohodlně pozorovat své okolí anebo zavřete oči a na chvíli se zasníte na čerstvém vzduchu. Když bude horko, skočíte se svlažit do bazénu.

Chybí vám stín? Vyřešte to ekonomicky a efektivně

Absence stinných ploch na zahradě je značně nepříjemná. V horkém létě se vyplatí myslet na efektivní zastínění konkrétního prostoru. Pořízením prostorného letního zahradního párty stanu vše vyřešíte velmi rychle. Vybírat můžete bez problémů i některou z variant, která se vyznačuje kvalitní textilií schopnou odolat i dešti. Získáte tak přístřešek, který vás ochrání při zahradních párty i v případě nepříznivého počasí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.