barcelona
17.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Teroristický útok v Barceloně: Další mrtví na vrub islámského fanatismu (video)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC

V centru Barcelony najel dodávkový vůz do davu lidí. Incident potvrdila španělská policie, na místě jsou mrtví, mnoho osob bylo raněno. Řidič vozu z místa utekl. Vůz najel na chodník mezi desítky lidí na promenádě La Rambla.

Podle listu El País najel vůz do lidí na chodníku v plné rychlosti. Někteří svědkové tvrdí, že slyšeli explozi. Řidič z místa uprchl. Zřejmě dva ozbrojení muži se po incidentu zabarikádovali v nedalekém baru; není jasné, zda drží rukojmí.

Oblast je uzavřená. Množství lidí se skrylo v obchodech, které následně zavřely a stáhly rolety. Podle agentury Reuters byly zavřeny i přilehlé stanice metra a vlaků.

Policie pátrá po dvou podezřelých, jedním z nich je řidič dodávky. Po sociálních sítích koluje fotka údajného podezřelého. Má jít o Drisse Oukabira, který si měl v půjčovně najmou dodávku, která najela do davu. Oficiální místa nepotvrdila autenticitu fotografie.

DHcqHSeXkAA-wwc

Rozhlasová stanice Cadena SER Radio informuje s odvoláním na policii o nejméně 13 mrtvých. Katalánský ministr vnitra Joaquim Forn varoval, že počet obětí může ještě narůst nad stávajících 13. Policie ovšem zatím oficiálně potvrdila jen jednu oběť a 32 zraněných, z toho deset vážně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.