542345_article_photo_bfhfrue_600x (1)
8.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Terorista s náklaďákem v Nice asi patřil k pro-imi aktivistům No Borders

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 08|08|2016

Francouzská policie prošetřuje vazby zmetka, který v Nice rozfrcal náklaďákem kousek od pláže desítky lidí, na britské levicové aktivisty. Zdá se, že co se týče muslimských migrantů v Evropě, IS je pro. Překvapení?


Mohamed Lahouaiej Bouhlel byl prokazatelně vloni v červnu v italské Ventimiglii na jednom z mítinků britské pro-imi aktivistické sebranky No Borders. Údajné blízké vazby na aktivisty policie prošetřuje i u Mohameda Walida G. tedy jednoho ze zadržených v případu teroristického útoku v Nice. To je ten, co si s ním “francouzský Tunisan” pár dní před masakrem dělal v inkriminovaném náklaďáku selfíčka. Více ZDE.

NO BORDERS jsou ti výtečníci, kteří vydatně podporují a údajně snad i přímo navádějí ilegální migranty v Evropě k demonstracím, hladovkám, ale i k útokům na ty, kteří chrání hranice. Ve Francii u Calais, na řecko-makedonské hranici i jinde. Jsou to oni, kdo nese velký podíl za nárůst počtu ilegálních migrantů ve Velké Británii. Často překračují zákony, často jsou policií v mnoha zemích zatýkáni, aby byli zase hned propuštěni, protože pochopitelně legislativa EU nahrává právě těmto “levicovým snílkům”. Bohužel slovo, které bych chtěla použít, by mi neprošlo.

NO BORDERS podle všeho stáli za velkým divadlem pro žurnalisty, kdy letos v březnu před hledáčky kamer pomohli 1500 migrantům ilegálně překročit řecko-makedonskou hranici. Ta sranda stála život tři migranty, včetně těhotné ženy. Utopili se. 

NO BORDERS, sem patří aktivistka, která byla vloni na podzim migranty ze Súdánu hromadně znásilněna v migrantském táboře na italsko-francouzské hranici. Nehlásila to víc jak měsíc, prý že jí řekli, ať je zticha, tak byla zticha. 

No a pokud měl na No Borders vazby vrah z Nice, řekla bych, že není od věci předpokládat, že tam těch společných přátel a třeba i společných členů může být víc.

Mají totiž společné zájmy. Jak No Borders, tak Islámský stát chce protlačit co nejvíc muslimských migrantů do Evropy. Ostatně, nadšení bojovníci džihádu, kteří se chystali jet do Sýrie, aby se přidali ke svým bratrům jsou posíláni bojovat zpět do Evropy. Tam jich je zapotřebí. 

Rok nám evropské elity shovívavě vysvětlují, že to přesně chce Islámský stát. Aby se neurvalí islamofobové naváželi do nebohých muslimských migrantů a odmítali je. Jenže podle toho, co říkají experti na IS, to, co ve skutečnosti IS chce je to, před čím odborníci na bezpečnost v Evropě varují už měsíce. Rozpoutat v Evropě občanskou válku.

Ale v klidu.

„Wir schaffen das!“

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 3 950,00 Kč
Vybráno 11.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.