542345_article_photo_bfhfrue_600x (1)
8.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Terorista s náklaďákem v Nice asi patřil k pro-imi aktivistům No Borders

Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 08|08|2016

Francouzská policie prošetřuje vazby zmetka, který v Nice rozfrcal náklaďákem kousek od pláže desítky lidí, na britské levicové aktivisty. Zdá se, že co se týče muslimských migrantů v Evropě, IS je pro. Překvapení?


Mohamed Lahouaiej Bouhlel byl prokazatelně vloni v červnu v italské Ventimiglii na jednom z mítinků britské pro-imi aktivistické sebranky No Borders. Údajné blízké vazby na aktivisty policie prošetřuje i u Mohameda Walida G. tedy jednoho ze zadržených v případu teroristického útoku v Nice. To je ten, co si s ním “francouzský Tunisan” pár dní před masakrem dělal v inkriminovaném náklaďáku selfíčka. Více ZDE.

NO BORDERS jsou ti výtečníci, kteří vydatně podporují a údajně snad i přímo navádějí ilegální migranty v Evropě k demonstracím, hladovkám, ale i k útokům na ty, kteří chrání hranice. Ve Francii u Calais, na řecko-makedonské hranici i jinde. Jsou to oni, kdo nese velký podíl za nárůst počtu ilegálních migrantů ve Velké Británii. Často překračují zákony, často jsou policií v mnoha zemích zatýkáni, aby byli zase hned propuštěni, protože pochopitelně legislativa EU nahrává právě těmto “levicovým snílkům”. Bohužel slovo, které bych chtěla použít, by mi neprošlo.

NO BORDERS podle všeho stáli za velkým divadlem pro žurnalisty, kdy letos v březnu před hledáčky kamer pomohli 1500 migrantům ilegálně překročit řecko-makedonskou hranici. Ta sranda stála život tři migranty, včetně těhotné ženy. Utopili se. 

NO BORDERS, sem patří aktivistka, která byla vloni na podzim migranty ze Súdánu hromadně znásilněna v migrantském táboře na italsko-francouzské hranici. Nehlásila to víc jak měsíc, prý že jí řekli, ať je zticha, tak byla zticha. 

No a pokud měl na No Borders vazby vrah z Nice, řekla bych, že není od věci předpokládat, že tam těch společných přátel a třeba i společných členů může být víc.

Mají totiž společné zájmy. Jak No Borders, tak Islámský stát chce protlačit co nejvíc muslimských migrantů do Evropy. Ostatně, nadšení bojovníci džihádu, kteří se chystali jet do Sýrie, aby se přidali ke svým bratrům jsou posíláni bojovat zpět do Evropy. Tam jich je zapotřebí. 

Rok nám evropské elity shovívavě vysvětlují, že to přesně chce Islámský stát. Aby se neurvalí islamofobové naváželi do nebohých muslimských migrantů a odmítali je. Jenže podle toho, co říkají experti na IS, to, co ve skutečnosti IS chce je to, před čím odborníci na bezpečnost v Evropě varují už měsíce. Rozpoutat v Evropě občanskou válku.

Ale v klidu.

„Wir schaffen das!“

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.