islam-demonstration
17.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Terorismus je realitou Evropy, která eskaluje

Sdílejte článek:

PETR HAHN 17|07|2016

Teroristický útok kamionem ve francouzském Nice, který se odehrál ve čtvrtek při oslavách státního svátku Volnosti, rovnosti a bratrství, byl otázkou času. Obávám se, že bude hůř.

Stejně jako po jiných podobných hrůzách bude zase zvýšena ostražitost policie a armády, kontroly na hranicích, sledování aktivit rizikových jedinců i organizací. Budou omezeny veřejné akce s velkou účastí lidí, atd. Policie bude unavená, časem se vše uklidní, vrátí do volnějšího režimu a tím opět nastane prostor pro něco podobného. A teroristi opět udeří jinde a jinak. Trvalá frustrace těch, kdo nejsou schopni uspět ve společnosti se dá snadno převrátit v náboženský fanatismus zejména pod vedením zkušených imámů.

Ani ME ve fotbale nebylo ochráněno vůbec dokonale, ale tam útočníci neriskovali. Počkali si.

Zločin má vždy náskok ve svém plánování a momentu překvapení. Čím víc se dostane do Evropy imigrantů z Orientu a Afriky, tím větší riziko bude, protože militantní vyznavači Islámu a Šaríji takto konají ve jménu Alláha. V davech příchozích běženců není možné vysledovat jejich úmysly a pohnutky a spousta z nich ani nemá doklady – většinou úmyslně. Solidarita hostitelských států se takto obrací proti nim samotným. Je jen na nich, jak s touto skutečností naloží a nesmyslná sociální politika všeobjímajícího multikulturalismu tomu všemu jen napomáhá.

Myslím si, že by evropské země neměly vytvářet podmínky pro úspěšnou migraci davů z jiných kultur, protože ač jsou mezi imigranty jistě lidé mírumilovní, slušní, ochotní se podřídit novým pravidlům, tak s nimi ve stejném měřítku přicházejí i ti druzí a nebo se často radikalizují až jejich potomci ve druhé, či třetí generaci. Toto je neodhadnutelné a neovlivnitelné. U nás je zatím relativní klid jen proto, že zatím nejsme pro tyto migranty atraktivní destinací, ale i to se časem změní. Proto je potřeba už teď pevně nastavit pravidla pro imigrační řízení a zejména pro pobyt na našem území. Tvrdě vymáhat dodržování našeho práva a neumožňovat zanášení cizích pravidel včetně zahalování tváře, legalizace muslimských obřadů a zvyků (svatba podle muslimských zákonů, mnohoženství, sex s nezletilými, sex se zvířaty, šaríja, halal porážky, atd…) a nastavit také pevně perzekuci porušování našich zákonů – nejlépe vyhoštěním. Čím méně budeme pro lidi z těchto kultur přístupní a atraktivní, tím lépe pro naši budoucnost. Jako dobrý vzor vidím přístup Austrálie.

Nemá to nic společného s rasismem. Ale zvyky a tradice primitivních barbarských uctívačů strýčka, co měl (mimo jiné) devítiletou manželku bychom podle mého názoru akceptovat neměli a nesmíme. Jinak nás čeká to samé, co Francii, Belgii, Anglii, Skandinávii a další ještě nedávno bezpečné země, které se nyní krčí před násilím těch, které přijaly a nevědí si s nimi rady. Teď najednou nemají východisko z této situace a budou jej velmi těžko hledat. Jsou příliš hluboce kontaminováni a nemohou se zbavit něčeho, čím jsou dávno prorostlí. Nám zatím stále ještě stačí regulovat imigraci, nepřijímat žádné povinné kvóty, nenechat se vydírat a postarat se o ochranu svých hranic. Zmíněným zemím už tohle dávno nestačí. Již překročily bludný kořen.

Je to na nás.

P.S.: Prohlášení Angely Merkelové:“Německo stojí pevně po boku Francie v boji proti terorismu“ vnímám jako cynismus, špatný vkus pro černý humor a hlavně jako nelegitimní alibismus.

ZDROJ: Petr Hahn
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.