20.8.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Teplický hoteliér o neuvěřitelném chování arabských hostů

Sdílejte článek:

OD: VÁCLAV PROKEŠ 20|08|2014

Dobrý den, v jednom z výtisku Deníku jsem četl článek o chování arabských nechce se mi moc psát hostů ale dobrá v našem městě, respektive parku. Byla tam žádost o to aby se občané podělili o své zkušenosti, bohužel nemohu jinak než napsat s touto nekulturní verbeží. Tak jak se chovají tyto individua v našem městě by se nedovolili chovat nikde na světě.

 

 

Sice nerad, ale chápu, že mají slušně řečeno trochu přežité hygienické návyky, ale to co musíme bohužel snášet jako provozovatelé ubytovacích zařízení, to již nemá obdoby. Proto se připojuji s vlastní zkušeností z chování těchto ????? na mém hotelu Panorama.

 

Pomočené pokoje, postele, moč ve sklenicích na pití, v plastových lahvích, výkaly všude jen ne v míse. Nepořádek neřeším, to beru jako standart. Loni jsem dokonce musel prostřednictvím policie vykázat z hotelu arabskou skupinu, která si zaplatila 5 lůžek a v noci se jich do pokojů nastěhovalo 28 a odmítali opustit hotel.

 

Někdo možná namítne, tak je neubytovávejte. Ano již takové hosty nechceme, ale bohužel pokud je odmítneme, objednají si pokoj přez námi zasmluvněného provizního partnera, například BOOKING.COM atd. a my pak nemáme možnost takového hosta odmítnout. Nehledě na to, že již vidím ty palcové titulky, co jsem to za rasistu. Nejsem rasista, ale ubytovávat takto nepřizpůsobyvé hosty, je opravdu za hranicí únosnosti.

 

Vedení našeho města by mělo neprodleně uvést v platnost vyhlášku, jak se v našem městě hosté mohou chovat, co je dodržování nočního klidu, zabezpečit pokutování takových lidí, kteří naše parky považují za odpadkový koš a silnice a chodníky za pláně na kterých se mohou pohybovat v autech atd. stejně jako někde v rozlehlé poušti na velbloudu. Myslím, že pokud by se kdokoli z obyvatel Teplic choval jen z desetiny jako tihle bedujíni, byl by městskou policijí tvrdě za takové chování trestán. Jsme něco míň. Já doufám, že ani v době diskriminace naruby NE.

 

 

Zasílám pár fotek pro pobavení z pokoje po odchodu arabských hostů. Pokud by byl zájem můj názor a fotky otisknout, budu rád. V opačném případě fotografiemi alespoň pobavte redakci.

 

 

S pozdravem 

Vašek Prokeš 

Hotel Panorama

 

ZDROJ: Václav Prokeš (facebook)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.