10.1.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Teorie islámské relativity Mohameda Abbase

Sdílejte článek:

ANARCHYTECT 10|01|2015

V Paříži slušný. Moc slušný. Za obrázek zastřelit. Nejlíp několikrát. Je to děsný. A v Bruselu mlčí. Zaraženě a zařezaně. Když odmyslím prázdné floskule o barbarství a zármutku a bolesti a ztrátě, tak nic. Prostě se to stalo a jedeme dál. Možná jen, že bychom měli s těmi nešťastnými pobloudilci víc mluvit. Diskutovat. Snažit se je pochopit. Tak určitě.

.
Ve světle tohoto páně Okamurovo chození s prasátkem na vodítku kolem mešit, případně ostentativní pojídání kebabů těmi, co si kebab a arabskou kulturu vzít nedají, jelikož nejsou debilové, je ve stejným levelu. Tedy směšné. Dětinské. Pokřiveně úsměvné.

.
Nemá cenu se rozepisovat o tom, jak je to všechno v prdeli víc, než si kdokoliv normální dokáže představit. Spíš bych se zastavil u pana Mohameda Abbase, šéfa Muslimské unie v ČR.

.
Tento pán včera v České televizi útok v Paříži odsoudil. Což udělat musel. Neměl jinou alternativu. Když si splnil tuto občanskou povinnost, pokračoval. V kostce si pan Abbas myslí asi toto:

.
Útoky v Madridu, Londýně, New Yorku – stojí za nimi tajné služby. Konspirační teorie jsou postavené na důkazech. o kterých vědí ti, co vědět chtějí. Paříž bude to samé. Jsou to hry západních zpravodajských služeb. Vůdce Islámského státu je americký agent. Vycvičený v Izraeli. Humanitární pracovníci že byli v Sýrii zabiti? No, teď jste mě pane redaktore upřímně rozesmál.

.
Je otázka, jestli Islámský stát vůbec někoho zabil. A je otázka, jestli vůbec Islámský stát existuje. Vzpomeňme na film Vrtěti psem.

.
Dále pak je třeba si uvědomit, dle pana Abbase, jeden základní fakt. Muslimové, potažmo Islám jsou mírumilovní. Jen hrstka těch, co se pomátli dělaj neplechu. Ostatní jsou ku prospěchu každé země, kde zapustili mešitu.

2207596_mohamed-abbas

Je potřeba jediné – přebrat je. Oddělit zrno od plev. Sednout si a ruku v ruce jako infantilní Popelka dát na jednu nekonečnou hromadu smějící se halal hrášky a na druhou, téměř neviditelnou kupičku ty nepovedené, i když pro někoho charismatické uhlíky.

.
No, já mám pocit, že než to přeberem, bude po nás. Komplet.

.
Já nevím co s tím. Pokud vynechám variantu „jít do války“ tak mě nic nenapadá. Ale čekal bych, že něco napadne naše věrozvěsty. Ovšem zatím čekám marně.

.
Pan prezident Zeman řeší Pussy Riot a na další nemá kapacitu. Pan premiér Sobotka se učí anglicky, takže taky nemá čas. Pan Babiš počítá kolik mu vynesla řepka olejka a nic dalšího ho nezajímá. Brusel je na tom podobně. Akorát že ve větším.

.
Takže budoucnost pochmurná. Možná pan Halík ví kudy. Zatím nic neříká. Asi si rovná myšlenku a čeká, až emoce pominou. A pak nám řekne, že máme být tolerantní. Jelikož pravda je jen jedna. Univerzální, nezpochybnitelná pravda. Zní takto:

.
„Lidstvo to jako jeden obrovský organismus myslí se sebou dobře. A každý jedinec na této Bohem cudně políbené planetě to s druhým jedincem myslí dobře. Tak to bylo, je a bude. A pokud to nějaký zbloudilec s někým myslí špatně, tak to stejně myslí dobře. Amen.“

K tomuhle bych jen dodal, že to možná někde někdo s někým dobře myslí, ale jen do té doby, než mu zvládne namydlit schody. A o tom cudném políbení téhle nešťastné planety mám taky svý pochybnosti. Spíš bych to viděl na hodně nevybíravej boží francouzák.

.
ZDROJ: fcb anarchytect

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.