opfer-300x200
7.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Takže teď moje dítě? Svědectví otce, kterému na Silvestra „integrovaní“ málem zabili dceru

Sdílejte článek:

METROPOLICO 07|01|2016

„Dcera byla letos slavit Silvestra a bavila se. Až do doby než přišli „integrovaní“, svědectví otce, který říká jak bylo jeho dítě byl nemilosrdně zbito, nedostalo žádnou pomoc a klade otázku, zda by politici také projevili soustrast u hrobu jeho dcery jako když před rokem byla zabita dívka tureckého původu.

Co dělá váš syn ve svém volném čase? Hraje fotbal, házenou, vykonává dobrovolnickou práci hasiče, je členem Červeného kříže, hraje na klarinet nebo dělá divadlo?  Pak může říct: to není správně integrovaný. Lidi, kteří chtějí být řádně integrovaní musí dělat kickbox. Alespoň se to zdá u dospívajících přistěhovaleckého původu. A němečtí specialisté udávají při školeních kickbox jako velkou pomoc při prevenci násilí a agres. Internet je plný příslušných prohlášení a nabídek. Co by dělal silný turecký chlapec s problémem s agresivitou ve svém volném čase jako zdravotník nebo ve studentském orchestru s klarinetem? Jeho potřeby se musí přece uspokojit legitimizovanou sociální výchovu. Což mě přivádí k silvestrovskému příběhu mé dcery.

Je jí téměř dvacet let a v poslední době žije ve Stuttgartu. Tam ona také slavila nový rok, spolu s kamarádkou a kluky obou dívek. Pěkný večer, dobrá zábava a byli rádi, že se jim v životě celkem daří. Až do té doby než mezi ně přišli také naši „integrovaní“. Bez klarinetu či bez lékařského kufru, samozřejmě, ale s problémem s agresí problému a školením kickboxu. A také s problémem žen. Každopádně se dožadovali přízně mé dcery a jejího přítele vůbec nebrali v potaz. Po dívčině odmítnutí a se uražená ješitnost nejprve vybila na dceřině partnerovi, který pocítil na hlavě tvrdost skla vedle stojící lahve. 

Zatím doběhla ochranka klubu a tlačila celou skupinu přes schodiště směrem k východu. Na úzkém schodišti, se však jeden z „integrovaných“ otočil a mé dívce dal ránu do obličeje. Ta křehká bytost, co neváží téměř nic, klesla na kolena, ale ještě dokázala znovu vstát a jít pryč. Nakonec se obě skupiny, pachatelé i oběti, rozešly pod dohledem vyhazovačů na přilehlém podzemním parkovišti.

Bohužel, těžkou ranou pěstí byla moje dcera „mírně“ ovlivněna a po několika okamžicích, se zmatená a sama ocitla před hlavním vchodem do celého areálu. Že to je chyba si uvědomila hned jak si všimla, že tam na ni integrovaní čekají. Chyba číslo dvě – moje dcera pokusila o útěk. Což v elegantním oblečení dívky, která se snaží strávit noblesní večer, selhalo. Utekla jen pár metrů. Pak ji integrovaný kickboxer dohonil a začal s tím, co asi dělá nejlépe: pěstmi trefovat tvář bezbranné dívky. Až když ji přemohlo milosrdné bezvědomí, tak ji milostivě nakonec nechal na pokoji. 

Ne, já nejsem nevděčný. Mé dítě je naživu, naživu, naživu. Přežila multikulturní obohacení od našich „integrovaných“. Děkuji Bohu za to. Nicméně, dvě věci, které mi občas přijdou na mysl.

  • Za prvé: Opravdu máme přijímat proimigrační projevy naší kancléřky? 
  • A za druhé: Občas mi přijde na mysl obraz pohřbu Tugce Albayrak. Mladá žena s tureckými kořeny, byla stejně stará jako moje dítě, když v listopadu 2014 utrpěla smrtelná zranění hlavy ranami pěstí Sanela Masovice, také nedaleko restaurace. K její smrti kondoloval sám prezident a předseda vlády Hesse Volker Bouffier (CDU) se „trápil“ stejně vytrvale jako pohřební zřízenci.

Když pomyslím, že moje holka by také nepřežila, pak by mě zajímalo jestli naši politikové by také kondolovali a plakali na jejím pohřbu? Nebo zda by byla nesprávnou obětí a integrovaný kickboxer špatným viníkem?

ZDROJ: metropolico.org 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.