zemanbabisch
30.8.2017
Kategorie: Politika

Tak se pan prezident omluvil, proč asi?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Omluvil se bývalému premiérovi Nečasovi, že naletěl policistovi Šlachtovi a státnímu zástupci Ištvanovi a uvěřil jim jejich nepravdy.

Omluvil se tedy jedné osobě. Že to svrhlo vládu a pak si tam pan prezident posadil své kamarádíčky, kteří si brali platy a dělali si co chtěli asi půl roku, nejen bez podpory parlamentu, ale i proti jeho vůli. Tedy proti vůli nás všech. Nám se neomluvil ani trochu.

To, že celá akce vedla k předčasným volbám, které k moci přivedly absolutního monarchu ovládající nejdůležitější média, hospodářsky skoro půlku republiky a zneužívajícího státní aparát pouze pro své mocenské zájmy, to už je prezidentovi jedno. Za to omluva nepadne.

Tak proč se najednou tak pokorně omlouvá panu Nečasovi právě teď? To je jednoduché. Chce tím naznačit, že policisté i státní zástupci jsou prostě omylní. A určitě se pletou i v případě p. Babiše. To je jediné sdělení, které nám prezident předal. Jak jednoduché a jak prosté. Ale i jak podlé a jak nízké. Ale především – jak typické!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.