frontex-17-dead-more-than-5-000-saved
10.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak dlouho se jezdí s Frontexem pro migranty …

Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

Takže vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajíd d. R. Husajn nedávno počastoval našeho prezidenta a další státníky, kteří mají tu odvahu postavit se na obranu vlastního národa, příměry jako terorista a podobně. Ano, ten komisař ze Saúdské Arábie (správně je z Jordánska, pozn.red.), kde se porušují lidská práva dnes a denně, padají tam tresty smrti za provozování účtu na twitteru a připomenout mohu třeba i proces ze začátku tohoto roku, kdy byl saúdským soudem odsouzen A.Fayadha za šíření ateismu k 2 tisíci ran bičem a 10 letům vězení.

To je ovšem jen kapička justičních zvěrstev v tamním trestním islámském zákoníku. A kdepak je náš hodně vysoký komisař, když v Turecku jsou v těchto dnech propouštěny tisíce zločinců, aby v celách uvolnili místo pro Erdoganovu opozici. Takže tento pokrytecký komisař lidumil se statečně obuje do českého prezidenta, do Orbána a podobně, ale fašizující brutální praktiky v jeho vlastní rodné zemi ho nechávají lhostejným.

Evropané začínají být v pasti. Nejvyšší činitelé, kteří mají rozhodovací moc a ozbrojené složky pod sebou, se o bezpečnost svého vlastního lidu nezajímají. Takže teď se do nás opřel všehomír Husajn. Jakoby Evropě nestačila pohroma v podobě německé kancléřky, která začala kariéru v bolševickém období východního Německa, a která po již Evropou překonaném období fašismu a následně bolševismu pracuje na zlegalizování další, třetí totality v podobě islámu. Protože islám, praktikovaný pod souborem tvrdých represí za jeho nedodržování, totalitou je. Alespoň v očích Evropanů, kteří nepovažují ženu za: pouze polovičního člověka. Ale to všechno už víme.

V komentářích na Novinkách lze ještě dohledat nedávný příspěvek jednoho komentátora, kde v souvislosti s výpadem tohoto komisaře vůči našemu prezidentovi dává jako příměr toto přísloví: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu. Tím čistým, pravdu ukazujícím zrcadlem, má být komisař Husajn a tím, kdo má křivou hubu, náš prezident a další politici, kteří se vymezují proti stěhování islámských národů do Evropy. Tak já to pořekadlo trochu poopravím: má-li být komisař Husajn nějakým zrcadlem, které cosi ukazuje, pak jedině tím z petřínského zrcadlového bludiště. Ano, tím, které neukazuje pravdu, které lže a mystifikuje a kdy právě ono falešné zrcadlo pravdu pokřivuje a samo v sobě stváří onu křivou hubu.

Kdy už všem těm čím dál osamocenějším vítačům dojde, že lidé v Evropě nejsou radikálové, nejsou proti uprchlíkům jako takovým, ale jsou proti totalitní a nebezpečné ideologii, kterou tito migranti v drtivé většině přinášejí do Evropy sebou a tady je jim, navzdory evropskému právu, vrchností tolerována. 

Azyl se dá poskytnout jen v určité míře, ne však celým národům.

Například jen tyto čtyři země, z nichž utíká nejvíce lidí, a to převážně mužů: Sýrie, Somálsko, Irák a Afghánistán mají dohromady 100 milionů obyvatel. I kdyby se do Evropy dostalo jen 10% z nich, bude to lavina, kterou Evropa neustojí. A to nepočítám další migrující země, jako Bangladéš a Alžírsko. Tyto samotné dvě země mají dohromady dalších 200 milionů obyvatel!

Příval nekončí. Hranice nejsou hlídány. Evropa se otevřela světu. Úplně celému. Až přijde čas, kdy migrantů tady bude dostatek na to, aby si ji převzali.

Takže zakončím ještě odlehčenou parafrází jednoho přísloví: Tak dlouho se jezdí s Frontexem pro migranty, až to v Evropě bouchne.

Anebo také: Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého. Proto chce islám ovládnout celý svět, aby si s těmi hranicemi svobody nemusel už jednou pro vždy lámat hlavu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.