4549
9.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Tajemství kolínské noci

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR 09|01|2016

Další skandál! Po násilných sexuálních a zlodějských orgiích uprchlíků v Kolíně a v dalších německých velkoměstech byla veřejnost záměrně obelhávána a důležité informace byly zatajené (velmi pravděpodobně na příkaz z nejvyšších míst Německa).

V Kolíně za to nesou odpovědnost primátorka města Henriette Reker, která se teprve nedávno za velmi „podivných“ okolností stala primátorku (mám k tomu své diskrétní informace), ředitel policejního sboru Wolfgang Albers a ministr vnitra NRW (Sever. Porýní-Vestf), Ralf Jäger, kteří by sami – pokud by měli čest a respekt před oběťmi brutálního násilí – měli okamžitě odstoupit. Zatím však jen lžou a vymlouvají se. Proto je nutná velká podpisová akce za jejich odvolání, resp. odstoupení. (Albers byl zatím jako jediný v pátek opravdu odvolán).

Jejich první reakce, které oficiálně přednesli den po násilnostech, byly hanebně rozpačité a plně výmluv manipulačního rázu a mlžení. Pozoroval jsem výraz jejich tváře a ty jasně prozrazovaly, že lžou. Mluvili o tom, že s takovým něčím se vůbec nepočítalo, a že proto na místě činu, na náměstí před hlavním nádražím, bylo jen málo policistů a že nikdo nečekal, že masa útočníků (přičemž nechtěli přiznat ani to, že to byli jen uprchlíci, ale mluvili o násilnících a zlodějích, mezi nimiž byla i skupina uprchlíků – to byl absolutní výsměch obětem.

Hanba maximální, takové lži – vždyť to v Německu cvrlikali už dávno i vrabci na střechách, že mezi uprchlíky je mnoho těch, kteří znásilňují ženy, dopouštějí se krádeži a vloupání. A bylo mnoho hlasů i mezi prostými lidmi již po dlouhou dobu, že se obávají skupin a skupinek uprchlíků, kteří se potulují městy a téměř vždy jsou to mladí muži, z nichž většina působí divoce a nekultivovaně, a kteří neustále nakrucují hlavy za mladými ženami a děvčaty, dělají obscénní posunky a vykřikují na ně vulgární narážky.

V takových hlavách, kde je šaría nejvyšším zákonem a muž vládcem ženy, jsou evropské ženy jen materiál z masa, který mohou kdykoliv použít na uspokojení libida. Nemají před nimi absolutně žádný respekt! Můj spolupracovník mluvil s takovými typy na ulici v Kolíně i Hamburku osobně už dříve.

Mimochodem, to co se stalo na Silvestra v Kolíně, Hamburku, Stuttgartu, Berlíně, Frankfurtu a dalších německých velkoměstech, bylo prý centrálně zorganizováno a propuklo to přibližně v téže době, současně, v uvedených městech. Pokud toto nemá německá tajná služba pod kontrolou a nevěděla o tom, tak nestojí za nic a kdokoliv zvenčí může celé Německo „rozebrat na součástky“.

Jedna interní policejní zpráva, která se „nedopatřením“ dostala médiím, protiřečí výpovědím zmíněných politiků o událostech dramatického Silvestra. V ní stojí jasně a doslova, že obrovská sebranka severoafrických (také z Maroka a Alžírska, kteří v Německu nemají co hledat, není na to důvodu), brutálně agresivních mužů odpalovala rakety do každého, kdo se jim přiblížil a i na policisty a obtěžovala a znásilňovala ženy a okrádala je. Dosud má policie více než 200 trestních oznámení od postižených žen a stále přibývají další.

Byl citován jeden nejmenovaný policista, že měli příkaz shora pravdu mlžit a neméně z jakého etnika pocházejí ti, které už policejně zadrželi. Skandál nad skandál. Zpočátku policie musela tvrdit, že nemá žádné podezřelých pachatelů. Na tiskové konferenci 5. 1. lhal policejní šéf Albers: „Nemáme žádné informace o možných pachatelích.“ Zcela nevýrazná osobnost, primátorka Reker, na téže tiskovce lhala: „Nic nenaznačuje tomu, že tu jde u lidí, kteří bydlí v Kolíně jako uprchlíci. „

Jiný nejmenovaný policista prozradil médiím další zatajování fakt: „Mezi pachatelé před stanicí byla i velká část Syřanů.“ Prozradil i to, že kontrolováni muži se jim vysmívali do obličeje a uráželi je, přičemž říkali: „Mně nemůžete udělat nic, mě pozvala A. Merkel, ta nás ochrání. Jiní zas roztrhali azylové povolení k pobytu, aby policisté nemohli zjistit jejich identitu a komentovali to výsměšně: „Zítra dostanu nové.“

Kancléřka Merkelová je absolutně neúnosná pro Německo i pro celou EU, neboť je za všechno toto přímo i nepřímo zodpovědná.

Předevčírem večer, během zpráv v německé televizi, jsem viděl slovenského premiéra R. Fica, když ve zprávách moderátorka přečetla: Fico řekl, že vzhledem ke Kolínu, SR v žádném případě nepřijme muslimské uprchlíky a zabrání nárůstu muslimské komunity v SR. Jsem si jist, že mu za to aplaudovala velká část Němců, kteří to sledovali.

ZDROJ: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2017: *****

Hana Lišková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Tomáš Foldyna 1215,14 Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, David Kostelník 500,- Kč, Daniela Janková 100,- Kč, David Bezdek 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 715,14 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.