wid
16.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Taharrush: Dejte ženám alespoň právo se reálně bránit!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 16|01|2016

Z projevu Geerta Wilderse, člena nizozemského parlamentu a předsedy Strany pro svobodu (PVV): „Kulturní obohacení“ nám přineslo nám nové slovo: Taharrush. Pamatuje si jej dobře, protože se s ním budeme muset vypořádat. Taharrush je arabské slovo pro jev, kdy jsou ženy obklopené skupinami mužů a sexuálně pronásledovány, napadeny, ohmatávány a znásilněny. Po Kolíně nad Rýnem na Silvestra, kde německým ženám byl taharrush představen v reálu, si mnoho z nich koupilo pepřový sprej. Kdo může za toto zlo?

Kultura, která má konkrétní slovo pro sexuální napadení žen skupinami lidí je nebezpečím pro všechny ženy. Existence slova znamená, že je tento jev velmi rozšířený. Frau Merkelová, předseda vlády Rutte i všichni ostatní „politici otevřených dveří“ mohli a měli toto vědět.

Islámský svět je ponořený v misogynii. Korán výslovně uvádí, že žena má cenu jen půl člověka (súry 2: 228, 2: 282, 4:11), že ženy jsou nečisté (5: 6), a že člověk může mít sex se svou ženou, kdykoli se mu chce (24:31). Korán dokonce říká, že muži mají dovoleno mít sexuální otroky (4,24), a že mají právo na znásilnění určité ženy (24:31).

Tyto hadísy, popisy života Mohameda, ideální lidské bytosti, jejichž příkladem se všichni islámští věřící musí řídit, potvrzují, že ženy jsou sexuální objekty, že jsou podřadné bytosti jako jsou psi a osli, a že není nic špatného na sexuálním otroctví a znásilňování žen vězňů.

Taharrush je zcela běžný v islámských zemích. Ženy jsou často obklopeny muži a následně zneužity. Egyptské webové stránky Jadaliyya poukazují na to, že se to také stává i zahaleným ženám. Ženy jsou oběti jen proto, že jsou ženy a ne proto, že vyvolaly u mužů „touhu“ svým chováním nebo „provokativním“ oblečením. Toto se může stát kdekoliv – na ulicích, ve veřejné dopravě, v supermarketu, nebo během protestních demonstrací.

V roce 2011, americká televizní novinářka Lara Logan, byla obestoupena davem a zažila brutální sexuální útok a bití skupinou 200 mužů na náměstí Tahrir v Káhiře. O dva roky později, mladá žena, holanďanka, se stal taharrush obětí na stejném náměstí. Nyní, spolu s proudem imigrantů z islámského světa, jev také dosáhl Evropy. Elita se snaží to před veřejností skrýt, ale už se jim to nedaří.

Islám znamená podřízení. A tam je dobrý důvod pro taharrush. Příchod islámu vedl k okleštění západních svobod pod pohrůžkou násilí. A tato hrozba se bude pouze zvyšovat. Je to zákeřný proces, dokud se celý Západ bude podřizovat islámu. Kreslíři na Západě již mají zkušenosti s islámskými vrahy přicházejícími k jejich dveřím, pokud se odvážili kreslit Mohameda. Nyní, tisíce žen v Kolíně nad Rýnem a dalších desítkách měst v Německu a jinde v Evropě, například v Curychu, Stockholmu, Malmö a Vídni, dostalo zkušenosti od násilníků stojící za dveřmi, když se odváží do ulic.

Minulý týden starostka Kolína poradila svým občankám, aby se držely před cizími muži na délku paže. Ve Vídni šéf policie řekl, že pro ženy bude lepší, když nebudou chodit po ulicích samotné. Zdá se, že Rakousko bude brzy připomínat Saúdskou Arábii, kde se ženy nemohou po ulicích pohybovat bez doprovodu. V Nizozemí ženy z rodin žadatelů o azyl požadují, aby bylo nizozemským ženám také doporučeno nosit „vhodné“ oblečení, takže žádné šaty na ples nebo holá ramena, a aby bylo zajištěno, že nikdy tyto ženy nebudou samy v pokoji s mužem, žadatelem o azyl.

Ale chování žen s tím nemá nic společného. Navíc, je to ostuda, že se našim ženám doporučuje, aby změnily své chování, protože vláda pozvala tisíce nebezpečných mužů do naší země. Když jeden dováží islám do Nizozemska, ten samý také importuje misogynistickou kulturu Káhiry, Damašku či Rijádu do našich měst. Vedle šátků, burek, mešit, vražd ze cti a terorismu,  máme nyní také taharrush.

Řešením není to, že se naše ženy budou držet na délku paže od mužských barbarů, ale že vláda udrží tyto muže tisíce kilometrů od nás. Dokud se tak nestane, jsou zapotřebí další opatření. Je nezodpovědné proměnit naši zemi v džungli a následně poslat do této džungle neozbrojené ženy. Musí mít alespoň právo se bránit. Na rozdíl od zemí, jako je Německo a Francie, v naší zemi (Nizozemí) je například nezákonné nosit i jen pepřový sprej. Nizozemsko však nyní obsadili muži, kteří vidí ženy jako nižší sexuální nástroj, je tedy na čase, aby zde byly legalizovány všechny druhy obrany proti jevu jménem taharrush.

ZDROJ: Geert Wilders, člen nizozemského parlamentu a předseda Strany pro svobodu (PVV)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.