24.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Syrský uprchlík s rodinou: Chceme žít jen v Německu, ne jinde v EU, jinak se vrátíme domů

Sdílejte článek:

RED/JAKE BURMAN 24|09|2015

Rodina imigrantů ze Sýrie požaduje, aby se mohla usadit pouze a jen v Německu a odmítla žádat o azyl v kterékoli jiné evropské zemi.

Housam Kbieh, který cestoval do Evropy se svou ženou a dvěma syny, pohrozil, že se vrátí do Sýrie, jestliže se jeho rodina nebude moci usadit v nejmocnějším členském státu EU, který nabízí velkorysý systém sociálních dávek a politiku otevřených dveří. Kbieh a jeho rodina jsou nyní ubytováni ve starém vojenském táboře na severu Mnichova, který byl transformován na přistěhovalecké centrum.

Otec dvou dětí řekl v rozhovoru pro média, že by se vrátili do Sýrie, pokud jim nebude udělen azyl v Německu. „Vrátím se do své země, buď Německo, nebo nic!“ řekl doslova Housam Kbieh. Uprchlík dále pravil, že byli sice nuceni uprchnout z Damašku, ale naprosto odmítl být umístěn kdekoli jinde v EU. 

Kbeih,  jehož syn potřebuje odbornou lékařskou péči, tvrdil, že „pokud se zeptáte někoho“ z imigrantů v táboře, všichni budou souhlasit. Prohlašoval, že všichni ostatní v táboře mají stejný postoj, a proto je znepokojují plány Německa na omezení počtu přistěhovalců a jejich následné rozdělení po Evropské unii.

syr

Velmi zajímavá informace, nemyslíte? Buď Německo a jeho sociální zabezpečení s vysokým „kapesným“ nebo nic! Dokonce takové nic, že se raději vrátí do svého domácího „válečného pekla“ v Sýrii, než aby žili o „žebrácké holi“ v chudých zemích jako je třeba Česko. Toto si dovoluje onen „zbídačený uprchlík“ s rodinou ultimativně požadovat zcela veřejně s tím, že stejný názor mají i ostatní běženci.
.
.
Co víc ještě potřebují vědět pokrytečtí a zbabělí europolitici o hadovi, kterého nám přikazují si hřát na prsou. Co víc potřebují o reálné situaci znát multikulturní sluníčkáři, obviňující všechny, jenž popisují tento skutečný stav věcí, z rasismu, xenofobie, fašismu a nedostatku lásky a pochopení. Ti lidé nás prostě přicházejí kolonizovat, brát si naše majetky, ti lidé nás přicházejí postupně zotročit. A mocenská věrchuška EU se zmatenými „rozdavači dobra“ jim v tom ještě vydatně pomáhá. Kdy to skončí?
.
ZDROJ
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.