SVED
22.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédský politik vyzval k nasazení armády do no-go zón

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Dvacet členů švédské politické Umírněné strany (strana získala v posledních volbách 23,2 procent) vládě navrhlo, aby do nejnebezpečnějších oblastí v zemi, tzv. no-go zón, nasadila armádu, která by bojovala s násilím gangů.

Politik této strany Mikael Cederbratt učinil návrh tento týden: “Situace ve vyloučených oblastech se zhoršila. Gangy převzaly kontrolu a policie musela ustoupit. V těchto místech již švédské právo neplatí.”

Cederbratta podpořilo 19 dalších členů strany, kteří podepsali návrh, aby byly švédské ozbrojené síly nasazeny do imigrantských předměstí Stockholmu jako jsou Hallunda-Norsborg, Tensta, Rinkeby, a Husby Botkyrka.

“Je absolutně nezbytné něco dělat, protože tyto gangy jsou jako nádory rakoviny v naší zemi a je to urgentní. Jsem absolutně přesvědčen, že my, švédský národ, musíme kriminálním gangům vyhlásit válku,” řekl Cederbratt. 

“Je zodpovědností státu, především policie, udržet zákon. Ale policie dnes nemá dostatečné počty, aby veřejný pořádek udržela,” dodal.

V některých oblastech Švédska, a policie jich naposledy napočítala přes 60, jsou policisté i záchranáři brutálně napadáni. V Rinkeby se policie snažila postavit novou policejní stanici, ale nenašla žádnou firmu, která by měla odvahu v oblasti stavět.

Cederbratt proto navrhuje, že by armáda mohla převzít v těchto oblastech funkci policie. Vždy v doprovodu alespoň jednoho policisty.

“Vojenská policie by byla perfektní. Také máme vojáky se zkušeností z misí OSN, kteří podobnou práci v nebezpečných oblastech již dělali. Pokud dostanou potřebný trénink, mohou pod dohledem policie odvést dobrý kus práce.”

Tento týden byla také vyhozena do vzduchu policejní stanice v Helsingborgu.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.