Švédský ministr chce „vzdělávat“ dospělé muže přistěhovalce ve třídách se sedmiletými švédskými dětmi

Sdílejte článek:

SPEISA 16|10|2015

Švédský ministr školství, a politik za Stranu zelených ve Švédsku, Gustav Fridolin, předložil návrh na umístění tzv. „dětí z uprchlických rodin“ s žáky základních škol. Jediný problém je, že asi 75 procent z těch imigrantů, kteří tvrdí, že jsou děti, jsou ve skutečnosti starší než 18 let.

Gustav Fridolin slíbil vyřešit problémy ve švédském školství za 100 dnů, pokud dostane důvěru voličů. Kvalita škol se však nijak nezvýšila, ačkoliv v souladu s ministerským trendem děti z mateřských škol dělaly poctivě rukama srdíčka.

img561e908d1ed58

Nyní přichází ministr s nejnovějším nápadem: Uvedení dospělých přistěhovalců mužů do tříd sedmi a osmiletých švédských dětí na základní škole. Jde hlavně o mnoho tisíc mladých mužů, kteří přišli do Švédska ze Somálska a Afghánistánu, mylně označovaných jako “ děti uprchlíků bez doprovodu.“ Problém je, že tito mají často velmi nízké nebo vůbec žádné vzdělání. Málokdo umí přečíst hodiny a jen málokdo z nich ví, jak žít v moderním bytě. Často se teprve v „uvítacím“ kurzu dozví, jak se chovat v přítomnosti žen, aniž by aplikovali muslimská pravidla.

Známým faktem ale je, že politici a mainstreamová média odmítají říci na rovinu zřejmé: Že mnozí z těchto mladých mužů jsou často značně starší, než jak řekli úředním orgánům. Když Gustav Fridolin ve svém návrhu sice hovoří o 14-ti letých, ale tito jsou ve skutečnosti starší než osmnáct let. Jsou to však také často lidé se závažnými poruchami chování, s problémy s násilím a kriminalitou a někdy i válečným traumatem. Mnozí z těch, které chce nyní umístit do školních tříd s malými švédskými chlapci a dívkami, zatím žijí, v důsledku výše uvedených problémů, ve speciálních dětských domovech pro problémové a trestně stíhané mladistvé.

Ministerstvo školství chce do škol umístit tyto lidi i přesto, že ví o již tak obrovském vypětí přepracovaných učitelů a riziku pro švédské děti, u kterých se pohlavně vyspělí imigranti mohou chovat velmi nepředvídatelně. Ač úroveň vzdělání mezi švédskou 2.  třídou ZŠ a somálským dospělým mužem bude asi srovnatelná, věkové rozdíly jsou velmi velké. A to nesmíme zapomenout na obrovské kulturní rozdíly.

Podle alternativních švédských médií je tento návrh jen poslední v dlouhé řadě hloupých, Fridolina a Stranu zelených představující v roli politických zoufalců.

ZDROJ: speisa.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.