svedskopeklo
6.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko je sužováno válkami gangů, bombovými a sexuální útoky

Sdílejte článek:

MIKE

Desetiletí liberální politiky neřízené migrace a politické korektnosti si začínají ve Švédsku vybírat svou daň.

Po dlouhou dobu švédská vláda zakrývala oči před úpadkem předměstských oblastí, v nichž převládají přistěhovalci, ale teď již nemůže ignorovat výbuchy násilí. Armáda může být vyzvána, aby zasáhla a zabránila nárůstu zločinnosti gangů v přistěhovaleckých oblastech.

Článek Times vypráví o tom, jak gangy mladíků projíždějí předměstí s kalašnikovy a násilí prudce roste a jak přistěhovalectví z muslimských zemí mění Švédsko:

„… Švédsko patří mezi nejbezpečnější, nejbohatší a nejlépe spravované země na světě, které se těší stálému růstu a rostoucí zaměstnanosti. Ale zažívá bezprecedentní nárůst přestřelek gangů, bombardování a sexuálních útoků.

V zemi s 10 miliony lidí bylo v roce 2017 hlášeno více než 320 zastřelení, desítky bombových útoků, spolu s více než 110 vraždami a 7,226 znásilněními – zvýšení o 10% v roce 2016. Více než 36% mladých švédských žen tvrdí, že se necítí v noci bezpečně.

Orgány připustily, že nejsou schopny okamžitě vyšetřovat případy znásilnění, protože zdroje jsou zaměřeny na trestní činnost gangů.“ Jsme nuceni volit mezi dvěma zly,“ říká policie.

Nárůst zločinnosti se omezuje hlavně na tzv. „oblasti sociálního vyloučení“, což je označení pro sousedství, jako je Rosengard, které jsou převážně obývané muslimskými přistěhovalci. Nejsou klasickými ghettami – infrastruktura a služby jsou lepší než v oblastech centrálního Londýna – ale tyto komunity jsou vystaveny vysokému míře kriminality a nezaměstnanosti.

V Malmö, kde je pětina z 340 000 obyvatel mladších 18 let, děti mladší jako 14 létají po ulicích s kalašnikovy a neprůstřelnými vestami. Průměrný věk členů gangu je 22, z nichž velká většina pochází z rodin migrantů. … „

Policie se stále častěji zaměřuje na oblasti dominované muslimy:

„… Dosáhli jsme opravdu dna: lidé používají samopaly a ruční granáty – chtějí zabíjet, „řekl Zoran Markovic, bývalý šéf policie v Rosengarde.

Markovic, oceněný důstojník, je ve Švédsku narozeným, synem imigrantů ze Srbska. Nová opevněná policejní stanice v Rosengardu byla postavena poté, co byla jeho šatna ve staré budově poničená zásahy ze střelných zbraní.

„… Ted Eriksson, 34 let, byl inspirován stát se policistou po stáži jako asistent britské herečky Kenneth Branagh při natáčení kriminálního seriálu Wallander.

V loňském srpnu byl Eriksson ve službě během pro-uprchlické demonstrace ve Stockholmu, když byl bodnut afghánským žadatelem o azyl. Přežil s drobnými zraněními. Útočník prohlašoval, že mu je 17, ale byl podezřelý z toho, že je mu skoro třicet let. Řekl, že chce zabít policistu.

Rinkeby, 20 minut jízdy metrem od starého centra Stockholmu, je jedním z nejznámějších oblastí ve Švédsku. Lékaři a hasiči požadují, aby je tam doprovázel policejní doprovod. Po setmění dominují na ulicích gangy mladých mužů a nabízejí drogy u vchodu do stanice. V pizzerii byl tento měsíc zastřelen 25letý muž. … „

„… Paulina Neudingová, mezinárodně uznávaná spisovatelka, byla obviněna z xenofobie, protože spojila vzestup antisemitských a sexuálních zločinů s masovou migrací. Neudingová, 36let, narozená v židovské rodině, která se sem přestěhovala z Polska, uvedla, že Švédsko prožívá „krizi sexuálních útoků“ .

Statistiky zveřejněné minulý týden odhalily, že procento žen, které hlásily, že se staly oběťmi sexuálních trestných činů, vzrostlo z 1,4% v roce 2012 na 4,1% v roce 2016. V roce 2014 studie o původu pachatelů znásilnění ve Stockholmu zjistila, že dvě třetiny podezřelých nebyli švédští občané.

„Naše vláda se prohlásila za první světovou feministickou vládu, ale tiše opustila ženy,“řekla Neudingová. „Existují stále rostoucí důkazy, že rozsáhlá migrace mužů z extrémně patriarchálních kultur omezuje svobodu žen.“

ZDROJ: Mike, 10 News

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
37 komentářů
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.