19.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Střílet, vracet, potápět?!

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK 19|04|2015

Jsme ve válce a jde nám o život. Milióny prostých lidí žijících v Evropě to vědí, ale několik set vrcholných evropských politiků to neví. Pokud to nejsou skuteční debilové, tak to také vědí, ale z politických důvodů se jim vyplatí to oficiálně nevědět. Bohužel i mezi těmi „prostými“ existuje nezanedbatelný počet „užitečných idiotů“.

Typickým příkladem je podnikatel z Hamburku Harald Höppner, který za všechny ušetřené peníze koupil starou loď, nechal ji opravit a s partou dobrovolníků zorganizoval projekt Sea Watch. Tato skupina „dobrovolných šílenců“ hodlá brázdit vody mezi Afrikou a Evropou a zachraňovat všechny uprchlíky, kteří se na lodích nevalné kvality snaží dostat z Afriky do laskavé náruče evropských politických „dobroserů“,  kteří je budou a našich peněz živit tak dlouho, až budou moci původní evropskou populaci přečíslit a ovládnout.

illegalimmigrantsmtmar293

Bohužel není sám. Podobně se chová i Francouz Phillipe Martinez, který se svou lodí loni pomohl do Evropy téměř 2 tisícům uprchlíků. Tento „masový zachránce“ má slova uznání jen pro italské námořnictvo, které, jako on, zachraňuje africké uprchlíky. Jen loni na podzim jich bylo 140.000 !!!

Tito naivní (snad) jedinci jsou v podstatě zrádci, kteří vědomě pomáhají nepříteli, a proto by měli být odsouzeni a po zásluze potrestáni. Vždyť jsme ve válečném stavu, i když je jeho forma zcela nová. Ale výsledkem této „pomalé války“ bude naše podrobení, mnohé z nás čeká i smrt.

Původní evropské obyvatelstvo pod otcovským dohledem multikulturních politiků páchá pomalou sebevraždu. Přesto, že jediným rozumným řešením je zabránit přílivu uprchlíků silou. Je třeba lodě s uprchlíky zastavovat, obracet zpět, při neuposlechnutí potápět. Není o čem mluvit. Situace je naprosto jednoznačná: „Buď my, nebo oni“. Nic mezi tím !!!

ZDROJ: Václav Husák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2017: *****

Hana Lišková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Tomáš Foldyna 1215,14 Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, David Kostelník 500,- Kč, Daniela Janková 100,- Kč, David Bezdek 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 715,14 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
loading...
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.