maxresdefault
6.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Středověk ve 21. století nechceme!

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK FILIP DVOŘÁK 06|03|2016

Žijeme v poněkud absurdní době. Zatímco ochránci tzv. lidských práv se dokážou chytit v zájmu jejich ´ochrany´ jakéhokoli podružného detailu (jehož absence by sotva měla viditelný vliv na dosažený stav a úroveň svobod jedince), tak na druhou stranu – praktiky, které jsou v naprostém rozporu z principy svobodné sekulární společnosti, nechávají tyto aktivisty ve stoickém klidu. Spíše tyto formální detaily využijí jako záminku k demontáži přirozeného řádu věcí, doposud platného v našich zeměpisných šířkách.

Musíme být tedy obezřetní i po formální stránce věci, aby nás onen tým zkorumpovaných rozhodčích nevyřadil ze hry hned v prvním kole. Proto je také vhodné vědět například to, že:

Není sice možné postavit mimo zákon náboženství jako takové, ale jeho projevy, které jsou neslučitelné s listinou základních lidských práv, možné je.

Podobně jako nelze zakázat náboženství starých Aztéků, avšak praktikování lidských obětí musí být v naší společnosti naprosto nepřípustné a propagace podobných praktik postavena mimo zákon. O náboženské diskriminaci jeho vyznavačů by v tomto případě mohl hovořit pouze imbecil.

Přesto jsme svědky toho, že v případě propagace a případného zavádění islámského práva Sharia je na toto v některých Evropských zemích pohlíženo s nepochopitelnou benevolencí. Dosavadní pokusy o postavení tohoto středověkého rezidua mimo zákon byly u nás příslušnými činiteli smeteny ze stolu a ani u většiny obyvatelstva nebyl zaznamenán proti tomuto postupu výraznější odpor.

A tak, pokud nechceme, aby se jednou ´věšelo na lucerny´, nezbývá než pokračovat v Sysifovské práci – obracet se na ty naše politiky, kteří ještě nepřišli o poslední zbytky rozumu, aby se napříč politickým spektrem zasadili o tuto klíčovou legislativní úpravu, na které závisí budoucí osud svobodného života v naší zemi a zbytku Evropy, která není tímto morem ještě zasažena. A samozřejmě se obracet i na širokou veřejnost, které není budoucnost lhostejná, aby v rámci svých možností pomohla tuto neblahou variantu našeho vývoje odvrátit.

Ale to samozřejmě nestačí – je také třeba najít ve svých řadách jedince, kteří jsou po této formální stránce vyškoleni, a které nezaskočí ani právní kličky, co se pokaždé okolo každé dobré věci s neuvěřitelnou rychlostí zatáhnou. Taková akce by se mohla nazvat: „Hledáme právníka s páteří.“ Ano, škarohlídi by mohli namítnout, že je to podobné jako hledat sokola s žábry, či hrocha s křídly… Jenže mnoho jiných způsobů, jak čelit této infekci způsobem ´LEGE ARTIS´, po ruce nemáme.

Můžeme naslouchat všelijakým ´pohádkám tisíce a jedné noci´, jen ta skutečnost nás nakonec dostihne. Pokud dnes povolíme praktikovat prvky Sharia pro muslimy na našem území, tak může za čas platit plně pro všechny a překvapený ´Smolíček Pacholíček´ se bude drbat na hlavě, jak mohl těm Jezinkám tak blbě naletět. Takže milé děti – dobrou noc, ale pamatujte si: „Ani kouzelník Čáryfuk vám nemůže zaručit, že třeba zítra ráno nebude na bezbolestná řešení už trochu pozdě.“

Fr.Filip Dvořák /ANTI-Sharia.cz_FB  (autor je publicista, rocker a dobrodruh)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 130,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
126 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.