Minimum-Wage-Police-State
16.1.2018
Kategorie: Ekonomika

Stát, volby a politika jsou podvod s jediným cílem: okrádat lidi. Jak dlouho ještě budeme přihlížet, než se začneme bránit?

Sdílejte článek:

MICHAL HÁJEK

Zkuste se někdy zamyslet nad jednou jedinou otázkou: proč máte vlastně povinnost být občanem nějakého státu jen proto, že jste se – ideálně z lásky dvou lidí – narodili? Zvláštní otázka, ale ještě zvláštnější odpověď: narodíte se, dostanete značku na uši (pardon, rodné číslo) a od té doby jste hlídáni, jak kdybyste měli elektronický náramek v domácím vězení.

Pravidla tohoto „občanského babysittingu“ vymezuje tzv. zákon. Zákony říkají hodně věcí – ale hlavně říkají, za co všechno máte tomu systému (jménem Stát) povinnost dávat (platit) peníze bez jakéhokoli práva reklamace či vystoupení z toho systému. A pozor: Vaše povinnost platit není dotčena tím, že Stát Vám za ně neodvede žádnou službu nebo tu službu odvede nekvalitně či deficitně – vůči státu prostě neexistuje právo reklamace, ale platit musíte. Může takové zřízení být spravdlivé, svobodné nebo morální?

Napadlo Vás někdy, že byste měli mít základní lidské právo si “svůj Stát” vybrat či vytvořit, tedy se o své potřeby starat v komunitě lidí, které si svobodně vyberete a kterým věříte? Že když Vás někdo nutí platit do společné kasy (veřejného rozpočtu) s jinými lidmi, které jste si svobodně nevybrali, je to zločin proti základním lidským právům? Že díky technologiím a internetu se můžete spojit s kýmkoli a určit si společně s ním jak se – opět společně, sdíleně – budete nejen bránit zlu a zločinnému přerozdělování, ale také jak si stavět své vlastní (svobodné, dobrovolně sdílené a transparentní) sociální a zdravotní zabezpečení, školství a třeba i ekonomiku (sdílenou s těmi, které si dobrovolně vyberete, bez zásahů států a bank?). 

Sedli jsme na lep podvodu jménem stát, největší falešné jistotě moderních dějin: řešíme, jak má vypadat demokracie, jak mají vypadat státy, jak mají vypadat politici, zákony, kde se má kouřit – a úplně jsme přestali řešit, jak vypadají naše vlastní životy a životy našich rodičů, dětí a budoucích vnuků.

Ano: centralizované státy spojující násilím finanční prostředky lidí (protože ve Státě o nic jiného než o peníze nejde), kteří spolu reálně nemají nic finančně či jinak společného, splňují všechny znaky organizovaného zločinu. To žádná demokracie není, to je finanční tyranie. Proč má můj kamarád z Brna přispívat na zhroucenou lávku v Troji a proč mám já přispívat na odbahnění Príglu? Proč mám já přispívat na školné jeho dětí a důchod jeho rodičů a proč on musí povinně přispívat na školné mého synovce a důchod mých rodičů? Jsme kamarádi, zůstaneme kamarádi a pomáhat si budeme v každém případě, jak to děláme už přes 15let – a to, že se budeme každý v maximální možné míře starat o své okolí a blízké, to naše přátelství neoslabuje, ale naopak mu dodává váhu. A proč nemáme právo se o věci, které se nás týkají, starat sami bez kurately a přerozdělování organizovaného státem? Odpověď je jednoduchá, až to o zem bouchá: protože pak by organizovaný zločin povýšený na stát, parlament, politické strany a zastupitele neměl co rozkrást. A to je jediná role dnešních států a voleb (prezidentských či jiných), které mají poskytovat zdání jakési demokracie (jejímž jediným snem je pohříchu globální bankovní socialismus).

Je proto jen jediný způsob, jak se ten obludný kolos takzvané demokracie a globalizace dá zastavit a jak už to tak bývá, není nakonec složitý: vypustit z něj peníze. Důsledná decentralizace, omezení pravomocí státu a jeho úředníků, dramatické zeštíhlení státu, důkladná kontrola všech toků státních peněz, sdílená demokracie a ekonomika. Zrušení monopolu státu v zdravotní, školské, sociální a důchodové politice. A řada dalších věcí, které jsou uvedeny v programu 6 Cest pro budoucnost. Je nejvyšší čas si uvědomit, že žijeme v organizovaném zločinu, který se jen drze povýšil na Stát, aby nás mohl co nejefektivněji okrádat.

Autor: Michal Hájek

michal-hajek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.