CHUDOBA
22.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Stát prý bohatne, ale co jeho občané?

Sdílejte článek:

FCB D. HRADSKÝ

Andrej vypustil zprávu, že stát zvýšil příjmy o 659mld a anoisti nadšeně hýkají. Odhlédněme na chvíli od toho, jestli to je hausnumero nebo ne, ale upřímně řečeno, co je mi do toho? 

.
Zavírají se obchody, hospody, mizí služby. Ty, které zůstávají, zdražují. Údajně jsme v konjunktuře, ale lidé šetří a bojí se utrácet stejně jako v krizi, tudíž čísla jsou evidentně založená jen na velkých korporátech a bankách.
Stoupá státní buzerace, zvyšují se pokuty, dohled, administrativa. Kouření v hospodách a pivo na šlapadle na rybníce je jen nejviditelnější část koláče.

Ok. Stát vydělal více peněz, ale jak se to projevilo? Nijak. Máme lepší silnice, železnice? Zlepšilo se školství, zdravotnictví, armáda? Mají se důchodci, samoživitelky, postižení o tolik lépe? Ne. Pouze si politici mohou porcovat většího medvěda, může se ztrácet více peněz. 

Dluh? Sorry jako. Pokud řeknu, že když mi nedáte na kubánské doutníky a dovolenou v Karibiku, tak zadlužím svoje děti, budete mě mít za idiota. A u státu to projde? Stát se nemusí snažit hospodařit podle svých příjmů?
Mě prostě více peněz pro stát nijak neomamuje, když se to neprojeví na celé společnosti, na kvalitě života, když ty peníze nedostanou lidé zpátky.

Z mého hlediska tahle vláda stála za starou belu.

ZDROJ: D.Hradský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.