10.7.2014
Kategorie: Politika, Společnost

Stanislav Huml: Petra Kvitová je jako člověk špína!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 10|07|2014

Nevěřil jsem vlastním očím. Na svém facebookovém profilu sdílel soudruh poslanec Huml post, který prý vyjadřuje jeho pocity tak, jak by ani on lépe nesvedl: Ano trénovala ve sportovištích postavených z daní chudších obyvatel, aby jako bohatší se mohla daním vyhnout. Petro jsi skvělá tenistka, ale jako člověk jsi špína! Obdobné jednání třeba Německá spolková republika pečlivě vyhledává a trestá nepodmíněným trestem a propadnutím majetku.

 

 

Myšlena jest vítězka Wimbledonu Petra Kvitová, která si dovolila zřídit trvalé bydliště v Monaku, kde se platí nižší daně. Kde vzal komunistický policajt tolik drzosti, že si dovolí takto veřejně dehonestovat člověka, kterému svým prospěchem pro společnost nesahá ani po kotníky? Tento médii stvořený „dopravní expert“ jehož největším „odborným“ mozkovým výronem bylo „poznání“, že čím více jezdí automobilů, tím větší je nebezpečí nehod, a který se přes televizně provařený ksicht dostal nakonec až do parlamentu, nikdy nepřinesl naší daňové pokladně ani haléř reálných hodnot. Ani jako bolševický fízl placený státem, ani jako poslanec, též placený státem. On si dovolí nazvat Petru Kvitovou špínou?!

 

Ano, Stanislav Huml velice přesně odkryl myšlenkové pochody zarytých komunistů. Tenistka od mládí trénuje na kurtech postavených z potu a dřiny proletariátu, taky zřejmě něco studovala za dělnické peníze, a když si dovolí něco vydělat, tak si milióny tato „lidská špína“ odveze do Monaka, místo aby je po socialisticku odevzdala Humlům a podobným, kteří nejlépe vědí jak si z nich zaplatit vlastní erární existenci, popřípadě jak je nejlépe odklonit. Do kriminálu s ní!

 

 

Omlouvám se, ale následující slova nejsou vhodná pro žačky z nedělní školy, ale nemohu jinak: Běžte už konečně do rudé prdele, soudruhu Humle i jemu podobní! Kdyby nebylo vás a všemožných neobolševických partají, kterými napříč prolézáte, abyste si udrželi královsky honorovaná erární koryta, včetně vašich souputniků v eurosocialistickém Bruselu, kdyby nebylo výsledkem vaší práce jen nekřesťanské daňové okrádání obyvatelstva jdoucí za hranu chápání i hospodářského rozvoje společnosti, nikdo by nepotřeboval se tomuto bránit. Nikdo by se nestěhoval do Monaka, nikdo by nepotřeboval daňovou optimalizaci.

 

Vy sami jste lidská špína, která nemyslí na nic jiného než na vlastní prospěch a na cizí peníze, které vám zaručují pohodlný papalášský život. Bez morálky, svědomí i charakteru vykrádáte kapsy produktivní části společnosti a ještě máte drzost ty lidi při tom všem sprostě urážet!

 

Kolik jste reálně přispěl, soudruhu Humle, na ty kurty z jejich tréninků v mládí, popřípadě na jiné, vámi osobně vytvořenými hodnotami? Ani korunou! Vždyť celý život pobíráte jen plat z přerozdělených peněz jiných daňových poplatníků! Ať vás platí stát jako esenbáka, dopravního „experta“ ČT nebo poslance. Reálné hodnoty vámi vytvořené jsou nula, pseudodaně vámi zaplacené jsou jen přesunem účetních položek ve státním penězovodu. Jakou povinnost může tedy mít z vašeho pohledu Petra Kvitová nechat se okrást daňovými sazbami v ČR?

 

Měl byste se, Stanislave Humle, vzdát svého poslaneckého mandátu a začít trénovat tenis. Nebo alespoň něco kloudného dělat. Založit si třeba dopravní firmu, zaměstnat pár desítek lidí a zkusit stát na vlastních nohách. Až takto vyděláte na nadprůměrné platy svých zaměstnanců sdružených v odborech, na odvody, na DPH, na poplatky a další všelijak kamuflované daně, až pochopíte, že z vašeho výdělku vám zlodějský sociální stát skoro všechno takto sebere a vy nebudete mít na další rozvoj firmy a pomalu ani na vlastní žrádlo, můžeme si o daňové morálce a lidských kvalitách Petry Kvitové pohovořit znovu. Jenže na to vy, jako esence kovaného bolševika, asi nebudete mít koule.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
115 komentářů
  1. Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.