cinema-strip-64074_960_720
28.5.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Stahovat filmy se nevyplatí, lepší je sledovat online

Sdílejte článek:

(PR) 29|05|2016

Filmové novinky neustále přibývají, člověk to ani nestíhá sledovat. O některých premiérách se mluví v novinách, jiné proběhnou tiše. Na největší trháky lákají kina, ale pak je taky spousta nových filmů, které se nikde veřejně nepromítají. Naštěstí žijeme v době internetu, a tak je většinu z nich možné zhlédnout tam.

cinema-strip-64074_960_720Většina Čechů je zvyklá si filmy na internetu vyhledat a stáhnout. Jenže má to své mouchy. I s dnešními rychlostmi připojení to trvá dlouho, a pokud chcete stahovat rychleji, obvykle si musíte zaplatit prémiový účet. Zkušenější uživatelé stahují filmy přes torrenty, což je sice několikanásobně rychlejší, ale taky nebezpečnější.

Nicméně výsledek je vždy stejný. Když film úspěšně stáhnete, jednou se na něj podíváte a pak ho uklidíte někam na externí disk, kde jen zbytečně zabírá místo. Proto přichází otázka: Nebyla by tu nějaká lepší možnost?

Sledujte filmy online

Jistěže byla a už se začíná rozmáhat. Spousta českých uživatelů internetu si už všimla, že se dají sledovat filmy online. Nemusíte čekat na stažení, začínáte se koukat hned. Taky se vám postupně nebude zaplňovat disk filmy, na které se už stejně nikdy nepodíváte. Kdyby měl někdo přece jen zájem se na stejný film podívat víckrát, jednoduše si ho na internetu pustí znovu.

Dalším velkým plusem je obrovská rozmanitost filmů. Najít film ke stažení je docela zdlouhavá práce, pokud ho chcete v češtině. Najít film ke zhlédnutí online česky je hračka. Otevřete si web, který nabízí filmy online ke zhlédnutí zdarma, najdete film, rovnou se podíváte na hodnocení, jestli má vůbec cenu se na něj koukat, a pustíte si ho. Správci těchto webů jsou obvykle tak zodpovědní, že výběr je opravdu široký (řádově desetitisíce filmů).

A kde sledovat online?

Stránek, které nabízí online filmy zdarma, je víc. Já sleduju filmy na portále SledujFilmy.cz a z vlastní zkušenosti ho můžu jen doporučit. Jejich databáze čítá přes 10 000 filmů a nové stále přibývají. Najdete tam konkrétní filmy, ale vyberete si tam i tehdy, když se prostě jen chcete na něco podívat a nevíte přesně na co. Velké plus dávám hlavně za dobrou kvalitu všech filmů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.