pujcky
29.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Srovnávač půjček ušetří čas i peníze

Sdílejte článek:

(PR) 29|12|2015

Jak vybrat tu pravou půjčku, ušitou jako na míru našim účelům? Nikomu se nechce trávit hodiny procházením nabídek jednotlivých společností a bank, ale vzít první nabídku, na kterou narazíme, se většinou nevyplatí. Vyzkoušet můžete jednodušší variantu, a tou je online srovnávač půjček, který šetří nejen drahocenný čas, ale i peníze. Jak to celé funguje?

Někdy je půjčka jediným možným řešením

S půjčkami má podle průzkumů zkušenosti 8 z 10 Čechů. Doporučuje se sice mít pro nenadálé případy dostatečnou finanční rezervu, mnoho lidí ji ale zkrátka nemá. Co dělat, pokud se hromadí nezaplacené účtu a peníze momentálně nejsou? Na scénu přicházejí bankovní nebo nebankovní půjčky. Půjčku ale můžeme využít i v situaci, kdy rezervy sice máme, ale na náš záměr nám nestačí. Výběru půjčky bychom měli věnovat dostatek času a pozornosti. Na trhu je mnoho bankovních i nebankovních produktů a běžný člověk se v nich poměrně těžce orientuje. Správným výběrem a srovnáním půjček můžeme výrazně ušetřit.

Vyberte si správnou půjčku z pohodlí domova

Nejpohodlnějším a nejrychlejším způsobem, jak vyhledat nejlepší půjčky z pohodlí domova, je kvalitní srovnávač půjček, například www.TopPůjčky.cz. Nemusíte se bát lichvářů a podvodných nabídek, do výběru jsou zahrnuty jen půjčky prověřené a bezpečné. Samotné srovnání půjček je jednoduché, prostřednictvím formuláře, a jestliže si nějakou z půjček finálního výběru zvolíte, můžete zadat nezávaznou poptávku nebo si půjčku rovnou vyřídit online.

Srovnání zásadních parametrů na jednom místě

Díky srovnání půjček máte všechny informace a parametry nejlepších půjček na jednom místě. Nemusíte se bát zatajování informací, poměrně běžných u podomních prodejců a některých bankovních poradců. Jedná se zejména o úrokovou sazbu, RPSN, výši měsíční splátky, poplatek za zpracování úvěru, poplatek za vedení úvěru a celkovou cenu půjčky se vším všudy. Orientace ve srovnávači půjček je přehledná a snadná, zvládne to každý běžný uživatel internetu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.