pujcky
29.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Srovnávač půjček ušetří čas i peníze

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 29|12|2015

Jak vybrat tu pravou půjčku, ušitou jako na míru našim účelům? Nikomu se nechce trávit hodiny procházením nabídek jednotlivých společností a bank, ale vzít první nabídku, na kterou narazíme, se většinou nevyplatí. Vyzkoušet můžete jednodušší variantu, a tou je online srovnávač půjček, který šetří nejen drahocenný čas, ale i peníze. Jak to celé funguje?

Někdy je půjčka jediným možným řešením

S půjčkami má podle průzkumů zkušenosti 8 z 10 Čechů. Doporučuje se sice mít pro nenadálé případy dostatečnou finanční rezervu, mnoho lidí ji ale zkrátka nemá. Co dělat, pokud se hromadí nezaplacené účtu a peníze momentálně nejsou? Na scénu přicházejí bankovní nebo nebankovní půjčky. Půjčku ale můžeme využít i v situaci, kdy rezervy sice máme, ale na náš záměr nám nestačí. Výběru půjčky bychom měli věnovat dostatek času a pozornosti. Na trhu je mnoho bankovních i nebankovních produktů a běžný člověk se v nich poměrně těžce orientuje. Správným výběrem a srovnáním půjček můžeme výrazně ušetřit.

Vyberte si správnou půjčku z pohodlí domova

Nejpohodlnějším a nejrychlejším způsobem, jak vyhledat nejlepší půjčky z pohodlí domova, je kvalitní srovnávač půjček, například www.TopPůjčky.cz. Nemusíte se bát lichvářů a podvodných nabídek, do výběru jsou zahrnuty jen půjčky prověřené a bezpečné. Samotné srovnání půjček je jednoduché, prostřednictvím formuláře, a jestliže si nějakou z půjček finálního výběru zvolíte, můžete zadat nezávaznou poptávku nebo si půjčku rovnou vyřídit online.

Srovnání zásadních parametrů na jednom místě

Díky srovnání půjček máte všechny informace a parametry nejlepších půjček na jednom místě. Nemusíte se bát zatajování informací, poměrně běžných u podomních prodejců a některých bankovních poradců. Jedná se zejména o úrokovou sazbu, RPSN, výši měsíční splátky, poplatek za zpracování úvěru, poplatek za vedení úvěru a celkovou cenu půjčky se vším všudy. Orientace ve srovnávači půjček je přehledná a snadná, zvládne to každý běžný uživatel internetu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.