komunist
29.1.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Současný multikulturní socialismus: Komunističtí pohrobci opět vedou likvidační třídní boj. Trump je naděje na změnu

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Za Atlantikem se rozsvítil plamínek naděje. V naší domovině se však smyčka multikulturního socialismu utahuje stále větší silou. Neobolševická Sobotkova vláda pod komandem neagenta NeBureše, ve svém mocenském opojení a při chuti po dalším čase v teplých křeslech s imunitou, vede naši společnost nikoliv někam těsně před rok 1989, ale do období komunistického třídního boje v padesátých letech minulého století.

A stejně jako v těch dobách nachází mnoho užitečných idiotů, kteří hýkají nadšením, kterak už se konečně zavede pořádek, kterak se po Gottwaldovsku zakroutí krkem zlodějské buržoazii, kterak se prodaníme k blahobytu, a kterak nás moudrý ujo Spasitel zachrání před vykořišťováním, keťasy i šmelinařinou a vybuduje spravedlivý sociální stát, kde každý dostane podle svých potřeb. Komunistické mozky těchto nekritických apologetů dobra přes mrtvoly si prostě opět nedovedou vypočítat jednoduchou společenskou rovnici o cestě do pekel za ohlušujícího řevu věrozvěstů propagandy stokráte omílané lži.

Proto se v naší zemi stále může dařit estébácké mafii, jenž má od „Sametovky“ pevně v rukou hospodářské tunelářství a nyní přechází i k opětovnému ovládnutí prostoru politického. V této činnosti ji mohutně ideologicky povzbuzuje a notně prakticky pomáhá politika vedení EU, které svým neomarxistickým morem infikovalo euroatlantickou civilizaci až do morku kosti. Díky jednotné, a stále více plíživě cenzurované, linii multikulturně obohaceného eurosocialismu, kde naprosto přestaly platit základní občanské hodnoty, morální či ekonomická pravidla a deklarace lidských svobod, stojíme dnes v bahně mediálního pokrytectví, charakterové šmíry, byrokratického fašismu a korupčního oligarchismu.

Ani se tak nelze divit tomu, že v takovéto společnosti byla politicky účelově stvořena na eráru závislá „demokratická volební většina“, které nevadí, že jí její vůdcové denně bezostyšně lžou, že si vyrobili zákonné prostředí na nekonečné okrádání produktivních, nebo že právní stát v jejich pojetí se řídí jediným paragrafem o silnějším psu, co mr…

Nemám ani sil vyjmenovávat všechny neuvěřitelné nesmysly, které český parlament za poslední dobu schválil, a které nám všem ukrojily salámovou metodou další obrovský kus našich práv a svobod. Nemám ani chuť komentovat soudní řízení s různými „elitami“ vysoké politiky, ať už z kraje Středočeského, Severočeského nebo z Prahy, kde bylo (s)prostému lidu ukázáno, že na někoho je zákon prostě krátký, natož pak nějaká spravedlnost, a kde se i v nejkřiklavějších případech evidentní kriminality bezpáteřní narcističtí zmetci smějí do tváře právnímu povědomí společnosti. A nechce se mi ani připomínat, že podnikatelské prostředí u nás rovná dotační kouzelník, jemuž však nesmrdí peníze těch, které nazývá zloději a s pomocí státem jím daňově ukradeným jměním si buduje svoji soukromou firmu. Je to šílené.

Píšu o tom co jsem začal veřejně publikovat, více jak deset let. Stále dokola. Nic se nemění, ba naopak, je to snad stále ještě horší. Opravdu už nevím, co se ještě musí stát, jak zbídačené ovce z nás musí udělat, aby lidi pochopili, že si volíme jen jméno drába, který nás bude okrádat, jak skvěle glosuje Petr Závladský. Nežijeme v demokracii, natož ve svobodě. Jsme otroky korporátního fašismu se sociálně demokratickou, propagandistickou tváří. Opravdu to někteří nikdy nepochopí?

Já pevně věřím tomu, že jako vždy v historii k nám naděje znovu přijde z Ameriky. Po osmi letech, kdy v Bílém domě řádil jako černá ruka neomarxismus se skrytou podporou „náboženství míru“, snad přišel den, kdy se tím směrem opět můžeme podívat bez děsu v očích. Nechci Donalda Trumpa nijak přehnaně idealizovat, ale toto napsat musím:

Po mnoha letech naprostého zoufalství, kdy se mi při každém oficiálním projevu vedoucího politika, ať již našeho domácího nebo „ze spřátelených“ multikulturně socialistických zemí, chtělo zvracet, mám konečně pocit, že se věci pohnuly jiným směrem.

  • Trump není Zeman, který sice varuje před migrantskou invazí, ale vzor vidí ve švédském multikultursocialismu.
  • Trump není Babiš, který se tváří jako miliardář, ale jmění množí pomocí socialistických dotací, grantů a pobídek.
  • Trump není Merkelová, která je pro pofidérní pseudodobro schopna obětovat vlastní národ cizím parazitům.
  • Trump není Juncker se svou komisí, která řeší v době krize nepodstatné hovadiny pro splnění plánu byrokratické šikany.
  • Trump není Putin, který řídí zemi jako svoji buňku KGB.
  • Trump není Sobotka, který stahuje kalhoty kilometry před brodem a jeho jedinou politickou vizí je nikoho nenasrat.
  • Trump není „pravicový“ Kalousek, který by rozdával zadarmo studentům lísky do kina, aby si dostal jejich volební hlasy.
  • Trump není Fiala, který se i v době hnusu, nálepkování a dehonestace opozičních názorů bojí říci jediné politicky nekorektní slovíčko.

Trump je vzdor. Vzdor všech normálně uvažujících lidí se selským rozumem a neohnutou páteří. Jeho příchod pro mne znamená nalití nové krve naděje do budoucnosti střední produktivní třídy. I kdyby to bylo jenom to, že konečně zvedneme hlavy a přestaneme se opatrně ohlížet před každým, jak D-Fens správně popsal – zmrdem, který si myslí, že za nás může za nám ukradené peníze myslet, žít a rozhodovat.

Že se i každý „obyčený člověk“ už nebude třást strachy před každým dobroserem, který nyní splašeně kvičí, když president USA převádí svoje volební vize do praktické politiky. Před každým mentálním komoušem, který by nás nejraději zavedl zase do roku 1948 a udával nepřátele režimu. A před každým komunistickým pohrobkem, který na multikulturním socialismu parazituje a pro svůj prospěch s ním kolaboruje.

Trump je symbol naděje, že se to konečně může obrátit. 

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.