armadaslechtova
14.12.2017
Kategorie: Politika

Šokující slova nové ministryně obrany! Je toto obraz celé nové vlády?

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Nastupující ministryně obrany v Událostech na ČT s plnou vážností řekla, že se s problematikou resortu obrany, o kterém nic nevěděla, plně seznámila během 14 denního intenzivního samostudia na internetu a že si sebou ani na ministerstvo nebere nikoho, kdo by jí radil a pomáhal, protože má přeci svoji hlavu!

To je naprosto šílené!

I naprostý laik musí vidět, že toto je naprosto nemyslitelné a je naprostým hazardem, pokud ministerstvo, které má zajišťovat obranu naší země a našich obyvatel, je svěřeno takovéto amatérce. O to hůře paní, která má naprosto nestoudné vnímání reality a sama sebe.

Armáda je v tak zoufalém stavu, že sama přiznává, že není schopna ubránit naši zem, což má být jejím základním úkolem. Není divu, když si vzpomeneme na minulé ministry resortu obrany.

Po těchto slovech nové paní ministryně je jasné, že lépe to s armádou hned tak nebude.

Ale tady přeci nejde o nějakou hru. Jde o naprosto zásadní věc. Měla by proto být okamžitě odvolána a na její místo by měl být dosazen člověk, který o tomto silovém resortu něco ví. A měl by vnímat bezpečnost v širším smyslu, tedy se znalostním přesahem i na resorty ministerstva vnitra a ministerstva zahraničních věcí.

A pokud tato ministryně je obrazem nové vlády, tak se všichni obyvatelé naší země, bez ohledu na víru, dejme na modlení!!!

Autor: Pavel Opl
pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
122 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.