Šokující odhalení: Proč se utopil malý syrský chlapeček? Otec chtěl nové zuby!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 05|09|2015

Pravda o tom, proč zemřel maličký syrský chlapeček! Děťátko zemřelo, protože jeho otec CHTĚL nové zuby!

Rodina opustila Sýrii v roce 2012 a usídlila se v Turecku, kde žili v bezpečí 3 roky. Otec rodiny měl práci, domů a celá rodina žila relativním dostatku. Důvod, proč se rodina vydala na cestu lodí do Evropy byl ten, že otec si chtěl dát udělat nové zuby.

Tento rozhovor s jeho sestrou v Kanadě všechno vysvětluje:

Po celá léta evropská média, ale i naše zpravodajské kanály přikrášlují, upravují a rozmazávají zprávy, které vysílají a dnes se dostaly na úroveň emocionálního vydírání. Chudák chlapec se utopil kvůli hloupému otci, který opustil bezpečí Turecka poté, co mu byl odmítnut azyl v Kanadě.

Stejně jako migranti v Maďarsku, kteří nemají nárok na legální cestu do jiných zemí, i syrská rodina měla být řešena a poslušná zákonů země, kde se nacházela. Měla zůstat v Turecku jako bezpečné zemi a odtud měla žádat o legální emigraci do nimi zvolené země. Evidentně však Kanadu nepřesvědčila, tak otec rozhodl, že to zkusí porušením zákonů Evropské Unie.

507406-original1-94p2b

Ukazuje se, že ti, kteří požadovali abychom kromě žalu nad tragédií, cítili i vinu, byli obyčejní vyděrači. Ukazuje se, že uprchlický příběh je falešný od základu. Ukazuje se, že selhala, nebo nás zaprodala celá bruselská soldateska a tzv. intelektuální elita včetně masmediální reprezentace. Ukazuje se, že jsme v Evropě rezignovali na základní funkce států, když neumíme a dokonce už ani nechceme zabránit, aby nám sem mohl vstoupit kdokoliv.

Vina není v nás obyčejných voličích, není ani v lidech, kteří se k nám za každou cenu pokoušejí dostat, když vidí naši slabošskou nemohoucnost, dokonce ani v převaděčích a mafii, kteří neodolali, aby zneužili dokořán otevřené dveře.

Vina je v příhraničních zemích, které odmítají plnit základní úlohu Schengenu a pouštějí každého, vina je v zemích jako Německo, Švédsko či Norsko, které udělují azyl každému, přestože přichází evidentně z bezpečných zemí, vina je v politických reprezentacích, kteří si spletli výkon veřejné funkce, kde se mají striktně držet zákonů ve prospěch obyvatel s privátními sociálně-inženýrskými cíli. Vinné jsou nevládní organizace, které jménem rozšiřování své moci a navyšování grantů protlačují politickou agendu a zvou, či dokonce vozí stále větší počty uprchlíků.

Odpočívej v pokoji maličký …

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 5 533,00 Kč
Vybráno 15.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.