Šokující odhalení: Proč se utopil malý syrský chlapeček? Otec chtěl nové zuby!

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 05|09|2015

Pravda o tom, proč zemřel maličký syrský chlapeček! Děťátko zemřelo, protože jeho otec CHTĚL nové zuby!

Rodina opustila Sýrii v roce 2012 a usídlila se v Turecku, kde žili v bezpečí 3 roky. Otec rodiny měl práci, domů a celá rodina žila relativním dostatku. Důvod, proč se rodina vydala na cestu lodí do Evropy byl ten, že otec si chtěl dát udělat nové zuby.

Tento rozhovor s jeho sestrou v Kanadě všechno vysvětluje:

Po celá léta evropská média, ale i naše zpravodajské kanály přikrášlují, upravují a rozmazávají zprávy, které vysílají a dnes se dostaly na úroveň emocionálního vydírání. Chudák chlapec se utopil kvůli hloupému otci, který opustil bezpečí Turecka poté, co mu byl odmítnut azyl v Kanadě.

Stejně jako migranti v Maďarsku, kteří nemají nárok na legální cestu do jiných zemí, i syrská rodina měla být řešena a poslušná zákonů země, kde se nacházela. Měla zůstat v Turecku jako bezpečné zemi a odtud měla žádat o legální emigraci do nimi zvolené země. Evidentně však Kanadu nepřesvědčila, tak otec rozhodl, že to zkusí porušením zákonů Evropské Unie.

507406-original1-94p2b

Ukazuje se, že ti, kteří požadovali abychom kromě žalu nad tragédií, cítili i vinu, byli obyčejní vyděrači. Ukazuje se, že uprchlický příběh je falešný od základu. Ukazuje se, že selhala, nebo nás zaprodala celá bruselská soldateska a tzv. intelektuální elita včetně masmediální reprezentace. Ukazuje se, že jsme v Evropě rezignovali na základní funkce států, když neumíme a dokonce už ani nechceme zabránit, aby nám sem mohl vstoupit kdokoliv.

Vina není v nás obyčejných voličích, není ani v lidech, kteří se k nám za každou cenu pokoušejí dostat, když vidí naši slabošskou nemohoucnost, dokonce ani v převaděčích a mafii, kteří neodolali, aby zneužili dokořán otevřené dveře.

Vina je v příhraničních zemích, které odmítají plnit základní úlohu Schengenu a pouštějí každého, vina je v zemích jako Německo, Švédsko či Norsko, které udělují azyl každému, přestože přichází evidentně z bezpečných zemí, vina je v politických reprezentacích, kteří si spletli výkon veřejné funkce, kde se mají striktně držet zákonů ve prospěch obyvatel s privátními sociálně-inženýrskými cíli. Vinné jsou nevládní organizace, které jménem rozšiřování své moci a navyšování grantů protlačují politickou agendu a zvou, či dokonce vozí stále větší počty uprchlíků.

Odpočívej v pokoji maličký …

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.