zaoralek
30.8.2017
Kategorie: Společnost

Sociálnědemokratičtí pokrytci!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Sociální demokrati si přivlastňují zásluhy na letošním zvyšování platů v ČR. Kupodivu, nejde jen o předvolební masáž – něco na tom opravdu je! Ostatně, ČSSD už tradičně profituje z rozdávání z cizího.

Volební lídr Zaorálek nedávno označil ČSSD lídrem boje za vyšší mzdy. I když na ten nesporný růst platů v ČR, má prioritní vliv především rostoucí sháňka po nových zaměstnancích, ty zásluhy sociálních demokratů opravdu existují.

Jenže, ono je úplně něco jiného rozdávat ze státního rozpočtu, z vybraných daní, nařizovat to podnikatelům… a rozdávat z vlastního!

V Parlamentních listech se teď podrobně zabývali poměry – stížnostmi zaměstnanců Lidového domu. Paradoxně se ukazuje, že v rozdávání ze státního jsou sociální demokrati mistři světa, ale při honorování vlastních zaměstnanců – z vlastních prostředků, se ta jejich velkorysost záhadně vytrácí. Pohled na výplatní pásky zaměstnanců Lidového domu je vyloženě tristní…

Na českých sociálních demokratech mě vždycky vadilo, že kážou vodu a pijí víno.

V tomto konkrétním případě se nechovají o nic slušněji i když kážou víno a jejich vlastním zaměstnancům musí stačit voda…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.