22.5.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Sociálně právní multikulturní systém

Sdílejte článek:

E-MAILEM 22|05|2014

Od našeho pravidelného čtenáře nám přišel text, který je nyní velmi populární na Slovensku, kde řeší propuštění televizní moderátorky z práce za jeden status na facebooku. Cikáni ji ráno na domě kradli okapy a ona si to dovolila poněkud ostřeji okomentovat. Veřejnoprávní STV, přesně v duchu pravdy, lásky a multikulurního euroordungu, okamžitě dotyčné dala výpověď. Jak se tedy jeví sociálně právní systém mnoha lidem u našich východních sousedů, se kterým najdeme jistě shodné znaky i u nás?

 

 

Práva cikánů:

 

Cikán ti může vynadat do bílých kurev . Tebe se pak nikdo nezastane , protože se to považuje za jejich přirozený projev . Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Obžalují tě z rasismu.

 

Cikán má právo na stejnou zdravotní péči jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velmi “ rasistický “ , a proto to raději nikde neříkej.

 

Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu.

 

Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu a musí za ně zaplatit.

 

Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. V případě tvého útoku na cikána , máš smůlu, že to – světe div se – neplatí naopak. budeš trestán za napadení , ba co víc – za rasistický útok.

 

Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my to už nebudeme tolerovat , má cikán právo žalovat naši republiku v zahraničí, které mu pak v jeho “ jistě nezadatelném “ právě vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš jen ty.

 

Cikán má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se cikán nic nenaučí , je to chybou výukového programu a ne jeho.

 

Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. „výchovu“, a to i v případě , že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

 

Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze . Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na klidný, slušný a důstojný život v naší zemi.

 

 

Cikán má právo na důchod ve stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

 

Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informací o jeho etniku . V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o Cikánovi, má právo cenzury.

 

Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování na Slovensku. Položky “ má dát – dal “ z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů a mluvčích.

 

Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se zjevně jedná o podvod.

 

Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.

 

Cikán má právo znát svá práva.

 

Cikán nemá povinnost znát své povinnosti.

 

….

TY MÁŠ PRÁVO POUZE DRŽET HUBU A PLATIT DANĚ!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.