cssd_volby2010_01
17.6.2017
Kategorie: Společnost

Socialistům došla témata … a sliby

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/D.BARTAS

Proč se preference socanů propadají? Může za to jen figurínový premiér Sobotka? Nebo jsou v tom hlubší souvislosti? Zajímavý komentář na toto téma napsal na svůj facebookový profil David Bartas. Dovolím si jej zde ocitovat:

Problém ČSSD je hlubší, než to vypadá. Socialistům chybí témata. Proč? Protože už je dávno prosadili a berou se jako samozřejmá. Žijeme ve státě, kde každý člověk většinu svého příjmu různou cestou posílá do státního rozpočtu. Stát ovládá zdravotnictví, školství, důchody. Alternativy téměř nepřipouští. Mimo systém se sice pohybovat můžete, ale daním se nevyhnete.

Počet státních zaměstnanců se za 15 let zdvojnásobil. Roste počet lidí přímo i nepřímo závislých na státu. Z nezávislých se stala menšina. Menšina, která je neustále pod dohledem a kontrolována. Sociální inženýrství prožívá za doprovodného zpěvu médií rozkvět. Přichází jeden zákaz za druhým.

Socialisté nemusí čekat na volby. Mohou si připíjet šampaňským jako vítězové klidně každý den. Z jejich vizí se stala realita.

ZDROJ: David Bartas

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.