cssd_volby2010_01
17.6.2017
Kategorie: Společnost

Socialistům došla témata … a sliby

Sdílejte článek:

COM/D.BARTAS

Proč se preference socanů propadají? Může za to jen figurínový premiér Sobotka? Nebo jsou v tom hlubší souvislosti? Zajímavý komentář na toto téma napsal na svůj facebookový profil David Bartas. Dovolím si jej zde ocitovat:

Problém ČSSD je hlubší, než to vypadá. Socialistům chybí témata. Proč? Protože už je dávno prosadili a berou se jako samozřejmá. Žijeme ve státě, kde každý člověk většinu svého příjmu různou cestou posílá do státního rozpočtu. Stát ovládá zdravotnictví, školství, důchody. Alternativy téměř nepřipouští. Mimo systém se sice pohybovat můžete, ale daním se nevyhnete.

Počet státních zaměstnanců se za 15 let zdvojnásobil. Roste počet lidí přímo i nepřímo závislých na státu. Z nezávislých se stala menšina. Menšina, která je neustále pod dohledem a kontrolována. Sociální inženýrství prožívá za doprovodného zpěvu médií rozkvět. Přichází jeden zákaz za druhým.

Socialisté nemusí čekat na volby. Mohou si připíjet šampaňským jako vítězové klidně každý den. Z jejich vizí se stala realita.

ZDROJ: David Bartas

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč

***** Celkem za měsíc: 5 322,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.