zemanhradbabis
1.11.2017
Kategorie: Společnost

Smrtelný nejvyšší

Sdílejte článek:

RED HOOK

My od Hooka jsme v obraze. Zajímáme se o vše. Hlavně v souvislostech. Jsme třeba četli, že Česko je geneticky mimořádně pestré. Že slovanské kořeny má jen pár vyvolených. Zbytek prý je totál pelmel. Genetikova noční můra. Většina Čechů má údajně předky, které by soudný člověk nechtěl ani jako zadky. (taková slovní hříčka, ha ha ha)


Vědci z Institutu pohrobků akademika Lysenka odebrali vzorky DNA několika desítkám náhodně zvolených Čechů. Asi nepřekvapí, že u většiny se zjistilo, že mají hodně společného s emzáky. Jeden pak byl kopie Wolverina a tři měli DNA shodnou s vyhynulým ptakoještěrem, kterého laická veřejnost zná pod jménem Noh. (Pták Noh byl takovej ten velkej píčus, co unes Bruncvíka i s brněním.)

Nedávno se také přišlo na to, že několik předních plavovlasých bojovníků za čistotu rasy má v rodokmenu kučeravé zemědělce, kteří když se shlukli na poli s bavlnou, vypadali jak performance blackoutu. Polovina z plavovlasých si to následně hodila, druhá polovina si pořídila sukénky, plastová vědra a v současnosti se věnuje etnu.

My od Hooka jsme normální. Své předky neznáme, protože by o Vánocích chtěli dárky. Lejem na výčepu a akorát přemýšlíme, proč máme šroubovici co vypadá jak vývrtka. To je vše.

Bývalý senátor Hlavatý, který se upřímně vyděsil, když byl zvolen za poslance a o post senátora přišel oznámil, že bude v doplňujících volbách opět kandidovat na senátora. Bude kandidovat v obvodě, který svou brilantní politickou šachovou partií o senátora připravil. Následně, až bude zvolen, položí funkci poslance, zahodí mobil, odhlásí se z trvalého pobytu a zmizí v Argentině, která nevydává. Prý že takovou šílenost, jako bylo zvolení poslancem, už nikdy nechce zažít. Navíc funkce senátora prý jde mnohem lépe sloučit s funkcí generálního ředitele největší české textilky, protože senátor prakticky nic nedělá. Na rozdíl od poslance, který občas musí přijít do práce.

Včera jsem v televizi viděl našeho Nejvyššího. Stál za pultíkem vedle pana Babiše. Já vím, že náš Nejvyšší má prostatu jako dvouletý chlapec. Zbytek mi ale přišel tak nějak druhohorní. Chvílemi jsem o něj měl strach. Že se skácí a něco rozbije. Vypadal takovej hodně smrtelnej.

Z něj už si ani nejde dělat legraci. Tohle je jen a pouze smutné.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli vím, jaké mám předky. Jsem jim řekl, že ano. Že to ale nikomu neříkám. Navíc by se Vinnetou mohl zlobit.

Dnes bude deštivo a hnusně. A lepší to nebude.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...
loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.