eudssr-planwirtschaft
15.12.2016
Kategorie: Politika

Smrt demokracie v EU

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SV

Eurofilové v pondělí prosadili změnu, která umožní přijímat směrnice a nařízení tajně. Za zavřenými dveřmi se tak sejdou nevolení úředníci, zástupci nevolené komise a pár vybraných europoslanců a připraví normu, kterou už nebude moci nikdo upravit.

Zastánci této možnosti jsou nadšeni, že se „urychlí rozhodování v EU“. Pro nás je to další důkaz, že je čas pro #czexit. Pojďme z Unie vystoupit! Europoslanec za Svobodné Petr Mach hlasoval proti tomuto návrhu.

Jak se zdá, daleko víc teď platí, že vliv a informace v Bruselu má ten, kdo pije s těmi správnými lidmi. Zatímco dříve zákony EU navržené Komisí procházely až třemi koly debaty a vyjádřit se k nim mohlo všech 751 poslanců, nyní mají obrovskou a nebezpečnou zbraň v ruce byrokraté a pár vyvolených.

Informace o přípravách norem jsou v tomto případě odepřeny i médiím, narozdíl od směrnic a nařízení připravovaných jako dosud veřejně.

Umlčování opozičních názorů přichází v době, kdy bruselská vrchnost chystá daleko silnější federalizaci a integraci Evropské unie a další odebírání pravomocí národním státům.

ZDROJ: Svobodní

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
150 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.