18.6.2014
Kategorie: Společnost

Smradohub

Sdílejte článek:

OD: BRUNO 18|06|2014

“Slečno kazí se vám zoubek.”

“Omyl, to bude můstek.”

“Tak v tom případě máte pod ním pěkně nasráno!”

 

Tenhle vtip mi říkal můj otec, když jsem byl v pubertě a já se chechtal jako pominutej. Dnes se bohužel tento fenomén přesunul z fáze vtipu do stavu, že se jedná o holou pravdu a nic než pravdu, k tomu jim napomáhej bůh s desinfekční soupravou.

 

 

Pracuji s lidmi. Samosebou někdy i sám a používám ruce i hlavu, ale pak také potkávám další kolegy, se kterými musím hovořit. Věřte mi, nejsem cimprlich, ale vážně je hrozné, když na vás někdo promluví a vy zjistíte, že by dechem zabil i orla v letu. Pokud víte o čem mluvím, pak je to jasné.

 

Právě jste hovořili se smradohubem.

 

Smradohubů máme více kategorií. Ve své podstatě jsou to dvě základní skupiny smradohubové orální a gastrální. Tito jedinci se etablují z několika sociálních vrstev.

 

1) Nižší sociální třída má ve zvyku nezabývat se ústní či dentální hygienou z podstaty, protože je zdržuje od něčeho důležitějšího, jako třeba zmlátit manželku, šlohnout sousedovi stěrač nebo ožralej chrápat u zrnící televize.

 

2) Další skupinou jsou senioři, jejichž tělesná schránka se vyskytla na hranici poločasu rozpadu a zuby bývají jedním z výrazných problémů takového období. Parodontóza či jiná zubní a dásňová onemocnění jsou pachateli rovněž neustojitelného zápachu. Nicméně se seniory nejste v každodenním kontaktu a také je třeba jim to tolerovat a odpustit, protože jednak s tím kolikrát nic nelze dělat a druhak nás to čeká všechny.

 

3) Poslední skupinou jsou škaredí vysokoškoláci, kteří nemají zažité základní hygienické návyky (z větší části muži). Bývají hnusní a taky proto si ještě pořádně nezapíchali a nezapíchaj.

 

4) Poslední kategorií jsou manažeři a uspěchaní sráči, kteří o sobě tvrdí, že jsou byznysmeni. Nežerou, protože nestíhají. Do svého GTD si nezanesli bod č.1 vyčistit zuby a bod č.2 nažrat se po ránu, aby mi netáhlo z držky.

 

Smradohubové zaplevelili české firmy a na poradách se navíc rádi poslouchají a v euforickém řečnění se rádi naklánějí dopředu, aby zdůraznili důležitost svých proklamací. No, ale tím zmenšují vzdálenost mezi vaším nosem a jejich mordou a rovněž i tok proudu vzduchu nabývá na intenzitě.

 

Vy musíte poslouchat jejich debilní kecy a přechytralé instrukce, protože jsou většinou na pozicích nadřízených blbečků, kam se prosmradili přímo z VŠ. Tím se dostávám k nejhoršímu druhu smradohubů, něco jako když zmutuje virus Ebola a stane se nezničitelným.

 

 

5) Je to kombinace smradohubních vysokoškoláků, kteří si nezapíchali a nebo ho ponořují do nějaké šeredné vyhublé panímámy, co se po večerech cpe makrobiotickou stravou a proto ztratila čich a soudnost, v kombinaci s uspěchaným rádobymanažerem dodržujícím své GTD, ale to až od bodu č.3.

 

Tímpádem je mezi námi specifická entita nevkusáků a odpornejch lidí, kteří nemají ani tolik soudnosti, aby si dýchli do dlaně a řekli “Nemáte prosím někdo Tic-Tac, nestihl jsem se nasnídat”… To raději se budou freneticky naklánět vpřed a vzad a pulzovat tím smradem tak dlouho, až to vy jako tolerantní zaměstnanec neustojíte, nablijete jim do xichtu a výsledek bude stejný, jako kdybyste jim řekli “Pane řediteli, kazí se vám zoubek…” Tedy vyhazov. Je jasné, že tohle je frapantní situace, ve které nelze udělat nic správně. Snad leda založit FB profil smradohubů a tam toho člověka vyfotit, aby všichni věděli, s kým mají tu čest.

 

Přátelé, je mi nás líto. Teď musím běžet na schůzku. Čekají mě dva, tedy smradohubné combo. Jedna podprůměrná manažerka, která nesnídá protože drží tajli a tak jí smrdí z držky, ale má vynikající schopnost leštit kliky a ten druhý má nejen tu kliku, která je leštěna, ale navíc on je právě ta Ebola, tedy obávaná F5.

 

VŠ co nežere a řídí tým lidí, protože se prosmradil do vedení společnosti. Jdu si to s nimi dát a je to tedy asi můj poslední článek. Protože asi chcípnu……

 

ZDROJ: kyblmrkve.cz

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 630,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.