Sluníčkové páchání dobra, které se mění v peklo

PAVEL KVĚTOSLAV KOLÁŘ 04|11|2015

Hledají lepší bezpečnější místo k životu a při tom mrznou, jsou nemocní, dezorientovaní, vystresovaní, hladoví… (svědectví z míst migrační krize – videlijsme.cz).

Hlupáci co chtějí spasit svět… za cizí. A protože jim touhle pomocí potvrdí, že to místo je v Německu, za což, zdaleka ne jen zoufalci vyhnaní válkou, ale mnohdy islámští kolonisté, zaplatili nemalé peníze převaděčům a obchodníkům s lidským neštěstím, sdělí to, že na cestě je dostatek hlupáků s potřebami na cestu zdarma, svým kámošům, kteří se zvednou a půjdou taky. Výsledek? Proud nezeslábne, ale zhoustne. Takový malý kontraproduktivní výsledek. Více nešťastníků, více zoufalství a … větší potřeba pomoci.

Neziskovky jásají, větší zdůvodnění navýšení dotačních částek, sluncata plesají, mohou více a více „pomáhat“. No a nakonec nešťastníci, ale i vychcánci doputují tam, kam chtěli a tam… nečeká je zdarma dům, auta, děvky a 2000 euro na osobu na měsíc. Nelétají pečení holubi do huby a ten Allah, co jim to dal, nějak nezvládá řešit, že zdroje jsou omezené. Nastane frustrace. A tu si vybijí, hádejte na kom. Na místních obyvatelích. Jo a Allah to vyřeší, zavedeme chalífát, šarii a ono se to srovná.

heaven_or_hell___by_jimmasterpieces-d41sbli

Ale vlastně, sluncata mají dobrý pocit, že spáchala dobro. Bez ohledu na cokoliv. V konečném důsledku absolutní zlo. Jako obvykle, jako vždy, jako tehdy, když se neposlouchá zdravý rozum, ale pudy nebo pocity. Jak se ostatně ne nadarmo říká: Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Ten celý vtip je, že že se od prvopočátku neselektuje ten, kdo pomoc opravdu potřebuje od toho, kdo ji nikdy nepotřeboval a zneužívá ji. Všechno tohle si připište sluncata na svůj účet. Vy budete hrobaři západní Evropy. Vy za rok budete dělat, že se to pokazilo a vy za to přece nemůžete, dělali jste přece jen dobro … tak jak se to mohlo tak zvrtnout? Vy budete dělat překvapené, vy budete hledat viníka a vy ho najdete, všude jinde jen ne u sebe.

Ale já říkám, krev nevinných ať padne na vaše hlavy, krev všech, kdo zhynou díky vám. Ať vám je připsán podíl na zmaru, protože vy budete jedním z hlavních strůjců. Ne, já vás proklínat nebudu, jiní k tomu budou kompetentnější, jiní přijdou o svobodu, majetky, bližní a zdraví. Pro vaše sluncatové páchání dobra. Přinese to jen a jen peklo.

Až ten čas přijde, doufám, že vám nejen vaši chráněnci, ale i vámi postižení lidé vysvětlí, co jste spáchali, pokud někdy budete ochotni přiznat vinu. Ne, to ve své pýše nikdy nedopustíte … prozřít.

ZDROJ: Fcb Pavel Květoslav Kolář

Sdílejte článek!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2016: *****

ing. Jaroslav Brožík 1000,- Kč, Tomáš Gratias 500,- Kč, Josef Tuček 500,- Kč, Jarmila Hloušková 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Jan Hink 1000,- Kč, Adam Sip 500,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Kaclová 200,- Kč, Neznámý dárce 400,- Kč, František Václavík 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Ivana Petrová 100,- Kč, Eduard Sojka 500,- Kč, Neznámý dárce 1000,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Petr Blaha 500,- Kč, Hana Vítková 1000,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Václav Jezovic 300,- Kč, Jiří Václavík 8X,- Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Martin Adámek 10,- Kč, Miroslav Krajčovič 100,- Kč, Hana Kněžová 100,- Kč, Monika Landkašová 300,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Karel Lorenz 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 13 498,- Kč *****


Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.