slunickari
14.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Sluníčkářský paradox: Chtějí migranty, ale ne ve vlastních domovech

Sdílejte článek:

BRAŇO ZAUJEC

Francouzská televizní stanice W9 udělala v ulicích průzkum, ve kterém se ptala lidí, co si myslí o masivní migraci do Evropy a Francie. S migrací souhlasili, ale nechtěli migranty ve svých domovech.

Francouzská televize W9 poslala do ulic svého redaktora, který se ptal lidí na migraci do Francie a do Evropy. Každý z dotazovaných řekl, že je to dobrá věc a jedna žena dokonce prohlásila, že je to pozitivní věc, a že si to migranti zaslouží.

Pak se jejich redaktor zeptal, jestli by ubytovali migranty ve svých domovech. Opětovně, všichni z dotazovaných s nadšením odpověděli “ano”.

Nicméně, když jim redaktor na vlastní oči představil fiktivního “uprchlíka” jménem Slobodan, jehož měli ubytovat, všichni najednou ztratili svůj entuziasmus a začali se vymlouvat, že nemohou ubytovat žádného migranta.

Video francouzské stanice ilustrovalo, jací jsou sluníčkáři ve skutečnosti a jak se jejich smýšlení rychle mění, když vyjdou ze své bubliny a musí čelit realitě.

Dotazovaní ve videu však ještě měli na výběr říci “ne”, na rozdíl od některých, kterým již vláda nařídila migranty přijmout proti své vůli – jako například Ital Luigi Foglia, majitel hotelu, který byl zkonfiskován vládou, aby tam mohla umístit migranty.

ZDROJ: Braňo Zaujec, hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2017: *****

Petr Chromý 100,- Kč, Jiřina Wanglerová 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Pavlíček 2000,- Kč, Jaromír Pistorius 2500,- Kč, Karel Chmulík 100,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Josef Soumar 1000,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 900,00 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.