25.11.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovenský Adolf Hitler? Ne! Jen krach multikulturalismu a EU

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN 25|11|2013

Ikona multikulturalismu Anna Šabatová veřejně volala před několika měsíci po cenzuře medii a svobody slova, neboť ji vadí odpor Čechů k soužití s Romským etnikem. Po vítězství fašisty Mariana Kotleby v slovenských volbách asi bude rovnou volat po zákazu svobodných voleb?

 

 

V úvodu je třeba opravit propagandu českých a slovenských medii o tom, že Marian Kotleba je nacista. Kdyby byl nacista musel by být sám proti sobě, neboť nacismus (neonacismus) jsou rasistické teorie hlásající vyhlazení všech méněcenných ras, tedy i Slováku, Čechů apod.

Marian Kotleba je tedy spíše fašistou nebo nacionalistou. Podstatné je to, že jeho vítězství v slovenských volbách je způsobeno agresivní multikulturní propagandou, financovanou Evropskou unii a prosazovanou skupinou multikulturalistů a lidskoprávnich organizací, kteří otevřeně hlásají zvýhodňování jednoho etnika (Romu) na úkor jiného etnika (Slováku).

Česká media okamžitě přišla s prohlášeními, že vývoj na Slovensku je varováním pro Českou republiku. Je zajímavé, že většina komentářů láteří nad vítězstvím Mariana Kotleby, ale neřeší co k němu vedlo. Proč se třeba nezamyslí také nad tím, proč v regionech kde převládají problémy v soužití s Romy sílí čeští nacionalisté? Nebo například v sousedním Německu vítězí v místech jenž mají problémy s islámskými přistěhovalci němečtí nacionalisté?

Odpověď Evropské unie a multikulturalistů je jasná: „Problém je v Češích (Němcích, Slovácích)., ale rozhodně ne v chování těch jiných. Dokud ovšem nepochopí státní správa, politici a i tito multikulturalisté, že problém je v jasném a otevřeném zvýhodňováni a protěžováni jedné skupiny (etnika) proti jiné, do té doby budou sílit nacionalisté, fašisté a jiná protestní hnutí. A co pak udělají? Budou chtít zrušit svobodu slova a zavést cenzuru medii jako Anna Šabatová, Šádí Shanaáh a jiné podobné postavičky z multikulturalistické fronty? Nebo rovnou zakáži svobodné volby?

Možná budu hodně provokativní, ale republikánské ideály svobody, rovnosti a bratrství jsou již dávno minulosti, neboť je zrušila právě Evropská unie, multikulturalisté apod. kteří volají po protěžováni a zvýhodňováni etnických menšin, islámu, homosexualismu apod. A perzekuují každý projev odlišného názoru než je oficiální dogmatika. A této jejich politice jsou postupně přizpůsobované státní správa, soudy apod.

Vidíme to například na kauzách malé Natálky a Patrika. Hnusní bílí rasisté co způsobili popáleniny Natálce jsou mediálně likvidováni a všude se píše o rasově motivovaném útoku, ale malý Patrik napadený a málem umučený romskými rasisty je pro media, politiky a soudy jen klasická oběť násilí.  

Kardinál Dominik Duka prohlásil, že Církve jsou zde pro celou společnost. Vím, že odpůrce církví to nepotěší, ale jeho slova jasně vystihují prohlubující se stav naší i evropské společnosti. Zatímco stát se vzdává ideálu svobody, rovnosti a bratrství a nahrazuje je multikulturní diktaturou za halasného potlesku neomarxistů a multikulturalistů, tak církve budují společnosti založené právě na těchto ideálech svobody, rovnosti a bratrství.

Už ne ve státě, ale v církevním společenství jsou si bílý i černý rovni. V církevním společenství se nezvýhodňuje někdo je protože je Rom, ale také se neodsuzuje. Není to ideologie multikulturalismu kdo dokáže čelit rasismu a nerovnoprávnosti, ale dobrá zvěst evangelia. Jenže to multikulturalisté a Evropská unie nikdy nepochopí, protože jim je bližší rasismus namířený proti bílým, islámská nadřazenost a vše co je namířené proti Ježíši Kristu a jeho poselství jenž nezapadá do představ o třídním a rasovém boji těchto „pokrokářů“.

 

 

ZDROJ: Lukáš Lhoťan

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.