27056
4.4.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovensko: Imigrant z Afriky brutálně zaútočil na policistu. Nelíbilo se mu, že bude vyhoštěn

Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

Nejnovější incident na Slovensku v souvislosti s migranty se odehrál v zařízení pro cizince v Medveďově. Ilegální imigrant ze Sierra Leone zaútočil na policistu. Údajně psychicky neunesl fakt, že bude ze Slovenska vyhoštěn. Policista se bude léčit ze zranění osm dní.

48-letý muž z Afrického státu Sierra Leone je v zařízení pro cizince v Medveďově umístěn již dlouhou dobu. Na Slovensko přišel ilegálně a po rozhodnutí úřadů čekal na vyhoštění ze Slovenska.

Právě tento fakt zřejmě Afričan psychicky neunesl a minulý týden ve čtvrtek zaútočil kovovým krytem z radiátoru na policistu. Policista utrpěl zranění hlavy a otřes mozku. Po útoku musel být hospitalizován v nemocnici.

Muži nyní hrozí trest odnětí svobody až na 8 let.

Toto však není ojedinělý případ. Nedávno proběhla informace o incidentu v Piešťanech, kde se v místní kavárně dva mladí Arabi pokoušeli získat pozornost dívek. Když jim jedna z nich dala najevo, že o jejich společnost nemají zájem, byla polita obsahem z poháru. Dívky se chtěl zastat majitel kavárny jakož i další hosté a vše museli nakonec uklidňovat až policisté. Majitel měl údajně utržit ránu džbánem vody do hlavy. .

Další incident se odehrál v únoru tohoto roku, kdy v Bratislavě před provozem s rychlým občerstvením 22-letý muž Afghánského původu ubodal nožem dvě osoby. 

„Multikulturní obohacení“ tak už na vlastní kůži mohou zažít i obyvatelé Slovenska.

 

ZDROJ: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.