19.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Slevové poukazy MegaKupóny ušetří tisíce

Sdílejte článek:

(PR) 19|07|2015

Internetové obchody přináší veškerý komfort nákupu z pohodlí domova se zákonem danou garancí vrácení peněz do 14 dní od nákupu. Navíc objednané zboží zpravidla přiváží dopravce až do domu nebo jej lze vyzvednout v jednom z mnoha výdejních míst po celé republice. Další velkou výhodou internetových nákupů je dokonalý přehled o tom, co nakupujeme. V košíku se nám neocitne nějaká blbost, která nám padla do oka u pokladny.

Do kamenných obchodů nás prodejci často nalákají na některý zlevněný kus a výši slevy kompenzují tím, co dalšího nakoupíme. Oproti tomu na internetu máme o nákupu dokonalý přehled a slevu proto prodejce poskytuje na celý sortiment. Díky slevovým poukazům zákazníci předem vědí, jakou slevu obdrží. Kolikrát není potřeba složitě přepočítávat procenta, neboť slevový kupón má svou jasně danou hodnotu. Procenta budou zákazníky zajímat už jen proto, aby zjistili, jak je sleva výhodná.

sale-coupon-discount-background-24313326

Například na serveru MegaKupóny lze kromě slevových poukazů do obchodů jako Tesco nebo Kasa získat kupón do Answear, obchodu s levnou značkovou módou. Právě tento kupón zákazníkům ušetří pětinu hodnoty zboží. Poukaz v hodnotě 200 Kč lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč. Nebo je možné ušetřit až 50 procent na výprodejové položky. Případně využít poukaz na dopravu zdarma. Nejvýhodnější je však sleva udaná 20 procent na celý sortiment Answear.cz bez limitu minimální hodnoty objednávky. Zákazník tak nemusí nakoupit ani za 1000 Kč, aby slevu mohl čerpat, přičemž může při nákupu za tuto hodnotu čerpat slevu ve stejné výši jako u 200 Kč kupónu.

Návštěva serveru MegaKupóny se vyplatí před každým nákupem. Ať už se jedná o módu, kosmetiku či drogerii, obuv nebo letenky. Se slevou lze nakoupit třeba i spodní prádlo nebo celý sortiment obchodu Tchibo. Slevový kupón v hodnotě 500 Kč při nákupu za 2000 Kč znamená slevu 25 procent. Vyhledat si před nákupem poukazy na slevy zabere jen několik málo okamžiků a přitom zákazníkům ušetří tisíce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.