brexitvideo
11.6.2016
Kategorie: Společnost

Skutečný příběh Brexitu (video)

Sdílejte článek:

DOTSUB/LEA VOJTEKOVÁ 10|06|2016

Velice zajímavý dokument o Brexitu a taky o tom, jak funguje EU…

Pro politika nebo byrokrata je EU něco jako nebe, protože je to moc bez odpovědnosti. Bylo to vymyšleno tak, aby občané už nikdy nemohli kontrolovat vládu.

Evropský parlament je jediný parlament v historii lidstva, kde nemůžete navrhovat zákony nebo dokonce navrhnout zrušení nějakých zákonů. Všechno pochází od nikým nevolené Evropské komise.

Proč myslíte, že mnoho politiků podporuje EU? Protože ví, že až jejich politické kariéry budou ukončeny doma (voliči je odstaví od koryta), tak by normální práci nesehnali. Doma by po nich neštěkl ani pes.

EU je jediné místo, kde je vezmou. Je to tu extrémně dobře placené, víceméně trvalé, nemají tu žádné voliče a nemusí se bát, že je ve volbách lidi vyhodí. Každý pátý úředník, který pracuje pro EU má vyšší plat než David Cameron.

Nemluvě o tom, že tito úředníci mají nárok na mnoho příplatků, např. příplatek na zábavu, příplatek na bydlení, příplatek na soukromou zdravotní péči, příplatek na soukromé vzdělání pro děti. Dokonce i příplatek na Viagru!

EU taky dává obrovské částky peněz různým neziskovkám, aktivistům, univerzitám, atd. To všechno z peněz daňových poplatníků. Systém EU je něco jako Kafkův Zámek… Nevíte, kdo, jak a proč je volen, ani co přesně je náplní jeho práce.

EU je anti-demokratická. Jestliže chceme opět rozhodovat sami o sobě, jediná cesta je vystoupení. CZEXIT.

ZDROJ: Lea Vojteková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.