cenzuranet
2.1.2017
Kategorie: Společnost

Seznamy nepohodlných médií? Obrana je levná a jednoduchá

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Jde o veřejné seznamy, každý čtenář si je může volně stáhnout. Jestliže některé firmy z nich stahují reklamy, jaký je jednodušší protitah, než více tato média číst a rozšiřovat odkazy na jejich články?

Není úmyslem tohoto článku kohokoli propagovat, kdo chce, může si dotyčné informace během minutky vyhledat sám. V případech, kdy to jde, samozřejmě doporučuji i bojkot firem, které na základě různých „černých listin“ ty reklamy stahují, ale to vždy není tak jednoduché – zvyk je železná košile, smlouvy s několikaletými závazky…, atd., atd.

Ale mnohem jednodušší je číst a propagovat média, která se mocenské či společenské pseudoelity snaží zlikvidovat. Tím jim veřejnost dá najevo, co si o celé věci myslí, ale hlavně, propagací dotyčných médií na sociálních sítích či informováním příbuzných a přátel o těchto médiích v pozitivním smyslu se zvýší jejich čtenost, čímž budou tato média komerčně „zajímavější“ právě z hlediska reklamy, tj. jejich výdělku. Čím čtenější/sledovanější médium, tím žádanější, a tedy i dražší je jeho reklamní prostor. Firmám, které se k novodobé inkvizici nepřipojí, to také prospěje, neboť se jejich reklamy dostanou k více lidem, tj. bude to pro ně motivace, aby reklamy z těchto médií nestahovaly, a nepůsobily jim tak úbytek zisku.

Takto je třeba se na věc dívat, nestačí „brblat“, tady máme jako obyčejní lidé jednoduchou možnost, která prakticky nic nestojí, jak se můžeme angažovat za záchranu svobody projevu v České republice, aniž bychom museli manifestovat, agitovat, psát politicky zaměřené články nebo vstupovat do politických stran nebo občanských iniciativ. Tak proč toho nevyužít?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.