de
1.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Sexuální útoky v Darmstadtu: Druhý silvestrovský Kolín n. R.

Sdílejte článek:

COM/JF 01|06|2016

Počet žen, které se staly oběťmi sexuálního násilí během hudebního festivalu v německém Darmstadtu, stále stoupá. „Zatím předpokládáme, že je 26 zraněných. Padlo zatím 14 obvinění z trestného činu na základě sexuálního napadení a urážky, „řekl mluvčí policejního ředitelství Südhessen. Pachatelé jednali v několika malých skupinách. Napadenými byli popsáni vždy jako „středomořského vzhledu“ dodává policejní zpráva. Hudebního svátku, který se konal od čtvrtka do neděle, se zúčastnilo asi 400 000 lidí.

Ženy popsaly, že byla každá obklopena několika muži, kteří na ně pak udeřili. Během útoku byly poté atakovány do oblasti genitálií. Některé ženy byly obtěžovány až deseti násilníky najednou. Podobné útoky byly hlášeny také během silvestrovských oslav v Německu, ale i v jiných zemích EU.

Již v časných ranních hodinách v neděli, policie zatkla v rámci tohoto hudebního festivalu tři podezřelé sexuálními delikventy  Podezřelí byli pákistánsští žadatelé o azyl, kteří nebyli v záznamech policie.

Charles Huber z CDU reagoval na tyto skutečnosti vyjádřením, že obvinění pachatelé mají nejen nepřijatelné chování vůči ženám, ale také poškodili pověst všech přistěhovalců. „Je to známkou nízké individuální inteligence a nízkého smyslu pro odpovědnost, pokud jde o pověst své původní kultury, neboť každý člověk v cizí zemi, je více či méně jejím vyslancem, “ řekl Huber.

Poslanec parlamentu Hans-Jürgen Irmer se vyslovil pro přísný postih útočníků. „Tady je právo na azyl absolutně zneužíváno. To je naprosto nepřijatelné, „řekl Irmer. „Dovolte mi říci zcela jasně, kdo něco takového dělá, ztratil svůj nárok na naše pohostinství. Je třeba dát jasnou odpověď a ta může být pouze: po konečném rozhodnutí soudu naložit do příštího letadla do Pákistánu,“ řekl  tento německý politik. 

Tyto nové incidenty imigrantů opět vyvolaly v celém Německu značné pobouření a přispěly k dalšímu poklesu vstřícnosti, kterou Němci vůči uprchlíkům na začátku migrační krize projevovali a k politice otevřených dveří Angely Merkel.

ZDROJ: jf

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 048,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.