de
1.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Sexuální útoky v Darmstadtu: Druhý silvestrovský Kolín n. R.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/JF 01|06|2016

Počet žen, které se staly oběťmi sexuálního násilí během hudebního festivalu v německém Darmstadtu, stále stoupá. „Zatím předpokládáme, že je 26 zraněných. Padlo zatím 14 obvinění z trestného činu na základě sexuálního napadení a urážky, „řekl mluvčí policejního ředitelství Südhessen. Pachatelé jednali v několika malých skupinách. Napadenými byli popsáni vždy jako „středomořského vzhledu“ dodává policejní zpráva. Hudebního svátku, který se konal od čtvrtka do neděle, se zúčastnilo asi 400 000 lidí.

Ženy popsaly, že byla každá obklopena několika muži, kteří na ně pak udeřili. Během útoku byly poté atakovány do oblasti genitálií. Některé ženy byly obtěžovány až deseti násilníky najednou. Podobné útoky byly hlášeny také během silvestrovských oslav v Německu, ale i v jiných zemích EU.

Již v časných ranních hodinách v neděli, policie zatkla v rámci tohoto hudebního festivalu tři podezřelé sexuálními delikventy  Podezřelí byli pákistánsští žadatelé o azyl, kteří nebyli v záznamech policie.

Charles Huber z CDU reagoval na tyto skutečnosti vyjádřením, že obvinění pachatelé mají nejen nepřijatelné chování vůči ženám, ale také poškodili pověst všech přistěhovalců. „Je to známkou nízké individuální inteligence a nízkého smyslu pro odpovědnost, pokud jde o pověst své původní kultury, neboť každý člověk v cizí zemi, je více či méně jejím vyslancem, “ řekl Huber.

Poslanec parlamentu Hans-Jürgen Irmer se vyslovil pro přísný postih útočníků. „Tady je právo na azyl absolutně zneužíváno. To je naprosto nepřijatelné, „řekl Irmer. „Dovolte mi říci zcela jasně, kdo něco takového dělá, ztratil svůj nárok na naše pohostinství. Je třeba dát jasnou odpověď a ta může být pouze: po konečném rozhodnutí soudu naložit do příštího letadla do Pákistánu,“ řekl  tento německý politik. 

Tyto nové incidenty imigrantů opět vyvolaly v celém Německu značné pobouření a přispěly k dalšímu poklesu vstřícnosti, kterou Němci vůči uprchlíkům na začátku migrační krize projevovali a k politice otevřených dveří Angely Merkel.

ZDROJ: jf

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.