de
1.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Sexuální útoky v Darmstadtu: Druhý silvestrovský Kolín n. R.

Sdílejte článek:

COM/JF 01|06|2016

Počet žen, které se staly oběťmi sexuálního násilí během hudebního festivalu v německém Darmstadtu, stále stoupá. „Zatím předpokládáme, že je 26 zraněných. Padlo zatím 14 obvinění z trestného činu na základě sexuálního napadení a urážky, „řekl mluvčí policejního ředitelství Südhessen. Pachatelé jednali v několika malých skupinách. Napadenými byli popsáni vždy jako „středomořského vzhledu“ dodává policejní zpráva. Hudebního svátku, který se konal od čtvrtka do neděle, se zúčastnilo asi 400 000 lidí.

Ženy popsaly, že byla každá obklopena několika muži, kteří na ně pak udeřili. Během útoku byly poté atakovány do oblasti genitálií. Některé ženy byly obtěžovány až deseti násilníky najednou. Podobné útoky byly hlášeny také během silvestrovských oslav v Německu, ale i v jiných zemích EU.

Již v časných ranních hodinách v neděli, policie zatkla v rámci tohoto hudebního festivalu tři podezřelé sexuálními delikventy  Podezřelí byli pákistánsští žadatelé o azyl, kteří nebyli v záznamech policie.

Charles Huber z CDU reagoval na tyto skutečnosti vyjádřením, že obvinění pachatelé mají nejen nepřijatelné chování vůči ženám, ale také poškodili pověst všech přistěhovalců. „Je to známkou nízké individuální inteligence a nízkého smyslu pro odpovědnost, pokud jde o pověst své původní kultury, neboť každý člověk v cizí zemi, je více či méně jejím vyslancem, “ řekl Huber.

Poslanec parlamentu Hans-Jürgen Irmer se vyslovil pro přísný postih útočníků. „Tady je právo na azyl absolutně zneužíváno. To je naprosto nepřijatelné, „řekl Irmer. „Dovolte mi říci zcela jasně, kdo něco takového dělá, ztratil svůj nárok na naše pohostinství. Je třeba dát jasnou odpověď a ta může být pouze: po konečném rozhodnutí soudu naložit do příštího letadla do Pákistánu,“ řekl  tento německý politik. 

Tyto nové incidenty imigrantů opět vyvolaly v celém Německu značné pobouření a přispěly k dalšímu poklesu vstřícnosti, kterou Němci vůči uprchlíkům na začátku migrační krize projevovali a k politice otevřených dveří Angely Merkel.

ZDROJ: jf

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.