Sweden-Rinkeby-War-Zone
8.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Šéfka švédské policie: Stockholmské předměstí je jako válečná zóna

Sdílejte článek:

MIKE/10NEWS

Válečný stav se blíží k centru švédského hlavního města.

Lise Tammová, šéfka švédské národní jednotky proti organizovanému zločinu, v rozhovoru pro švédskou rozhlasovou stanici poznamenala, že situace na předměstí Stockholmu – Rinkeby je tak vážná, že lze srovnat s válečnou zónou.

Dále dodala:

Když tam policie pracuje, funguje stejně, jako armáda ve válečné zóně.“

Tammová porovnala situaci v předměstích hlavního města s konflikty v Kolumbii a Salvadoru a myslí si, že jejich konflikty s partyzány mohou přinést nápady pro zvládnutí narůstajících problémů hlavního města:

„Jak to udělali v Kolumbii, když deportovali partyzány FARC, jak to udělali v Salvadoru, když válka skončila? Jak to udělali v jiných částech světa, kde měli mnoho let mnoho takových problémů? Existuje nějaké řešení? Musíme přemýšlet mimo zavedená schémata a přijmout opravdu nevšední řešení,“ říká Lise Tammová pro švédskou státní televizi Sveriges Radio .

Švédsko získalo hodně mezinárodní pozornosti poté, co prezident Donald Trump poukázal na problémy, kterým čelí země poté, co umožnila masovou migraci ze zemí třetího světa.

ZDROJ: Mike, 10 News

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 630,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.