elba-roh-pravy-latka-korpus-trio-schlamm-r367-original
3.11.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Sedací souprava Elba se stane dominantou vašeho obývacího pokoje

Sdílejte článek:

(PR) 

Přemýšlíte, jak vylepšit váš obývací pokoj? Zaskládat volný prostor mnoha kusy nábytku a všemožných bytových dekorací se už dnes nenosí a masívní obývákové stěny také vyšly z módy. Tím nejlepším a současně nejpraktičtějším, co můžete do obývacího pokoje pořídit, je kvalitní a opticky zajímavá sedací souprava, která bude místnosti kralovat.

Pořizujeme novou sedací soupravu

Výběr designové moderní sedačky, která by odpovídala všem praktickým požadavkům, je těžší, než se zdá. Pokud se ale podaří, získáte kvalitní kus nábytku, který vyzdvihne a zútulní atmosféru interiéru a bude vás provázet klidně po celá desetiletí. Jaká kritéria byste si tedy měli při koupi nové sedačky nastavit?

A co je nejdůležitejší pro vás?

Nejdříve si samozřejmě všimnete vzhledu, což není chyba – vždyť i návštěvám na vaši pohovku okamžitě padne pohled. Slaďte ji barevně i stylově se zbytkem místnosti, nebo z ní učiňte odlišný výrazný bod, to už je jen na vás. Neméně důležitá by však pro vás měla být kvalita a pohodlí, a to jak u potahového materiálu, tak u konstrukce sedačky a její výplně a odpružení. V neposlední řadě musíte zohlednit své prostorové možnosti a zvážit, kolik lidí na ní bude běžně sedět. Máte děti nebo domácí zvířata? Chodí k vám často početné návštěvy a zdržují se i přes noc? Bonusem jsou pak dostatečně velké prostory a možnost pohovku snadno rozložit.

Žhavý tip

elba-roh-pravy-synteticka-kuze-korpus-pulse-black-d209-originalPo zvážení všech výše uvedených znaků ideální sedačky jsme pro vás vybrali zajímavého kandidáta. Je jím sedací souprava Elba, kterou má ve své nabídce společnost Jena nábytek. Nevěříte, že by se náš tip mohl hodit právě pro vás? Není nic snazšího, než se přesvědčit pohledem na fotky. Elba zapadne do mnoha interiérových stylů – od těch nejmodernějších po retro design. Překvapí vás ohromnou variabilitou, můžete si totiž vybrat z celé palety barev v jemném i výraznějším spektru a z několika druhů materiálu. Textilní potah je praktický a příjemný na dotek, ovšem eko-kůže vede nadčasovostí a sofistikovanou elegancí.

Trable s prostorem

Jste na štíru s prostorem? A víte, co je na sedací soupravě Elba vůbec nejlepší? Lze volit mezi variantou prostorově orientovanou do levého nebo do pravého rohu. Rohová sedací soupravy vám ušetří cenné místo, a je-li váš obývací pokoj propojen s kuchyní, pomůže vám vykouzlit pomyslný předěl mezi oběma sekcemi. Když už jsme u prostoru, tahle sedačka vám nabídne dost úložného místa a po rozložení na ní navíc můžete uložit návštěvy. Pevná konstrukce unese nejen spáče, ale také dovádějící děti a rodinné mazlíčky. Najít něco takhle praktického a současně trendy, to se poštěstí málokdy, nemyslíte?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 048,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.