elba-roh-pravy-latka-korpus-trio-schlamm-r367-original
3.11.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Sedací souprava Elba se stane dominantou vašeho obývacího pokoje

Sdílejte článek:

(PR) 

Přemýšlíte, jak vylepšit váš obývací pokoj? Zaskládat volný prostor mnoha kusy nábytku a všemožných bytových dekorací se už dnes nenosí a masívní obývákové stěny také vyšly z módy. Tím nejlepším a současně nejpraktičtějším, co můžete do obývacího pokoje pořídit, je kvalitní a opticky zajímavá sedací souprava, která bude místnosti kralovat.

Pořizujeme novou sedací soupravu

Výběr designové moderní sedačky, která by odpovídala všem praktickým požadavkům, je těžší, než se zdá. Pokud se ale podaří, získáte kvalitní kus nábytku, který vyzdvihne a zútulní atmosféru interiéru a bude vás provázet klidně po celá desetiletí. Jaká kritéria byste si tedy měli při koupi nové sedačky nastavit?

A co je nejdůležitejší pro vás?

Nejdříve si samozřejmě všimnete vzhledu, což není chyba – vždyť i návštěvám na vaši pohovku okamžitě padne pohled. Slaďte ji barevně i stylově se zbytkem místnosti, nebo z ní učiňte odlišný výrazný bod, to už je jen na vás. Neméně důležitá by však pro vás měla být kvalita a pohodlí, a to jak u potahového materiálu, tak u konstrukce sedačky a její výplně a odpružení. V neposlední řadě musíte zohlednit své prostorové možnosti a zvážit, kolik lidí na ní bude běžně sedět. Máte děti nebo domácí zvířata? Chodí k vám často početné návštěvy a zdržují se i přes noc? Bonusem jsou pak dostatečně velké prostory a možnost pohovku snadno rozložit.

Žhavý tip

elba-roh-pravy-synteticka-kuze-korpus-pulse-black-d209-originalPo zvážení všech výše uvedených znaků ideální sedačky jsme pro vás vybrali zajímavého kandidáta. Je jím sedací souprava Elba, kterou má ve své nabídce společnost Jena nábytek. Nevěříte, že by se náš tip mohl hodit právě pro vás? Není nic snazšího, než se přesvědčit pohledem na fotky. Elba zapadne do mnoha interiérových stylů – od těch nejmodernějších po retro design. Překvapí vás ohromnou variabilitou, můžete si totiž vybrat z celé palety barev v jemném i výraznějším spektru a z několika druhů materiálu. Textilní potah je praktický a příjemný na dotek, ovšem eko-kůže vede nadčasovostí a sofistikovanou elegancí.

Trable s prostorem

Jste na štíru s prostorem? A víte, co je na sedací soupravě Elba vůbec nejlepší? Lze volit mezi variantou prostorově orientovanou do levého nebo do pravého rohu. Rohová sedací soupravy vám ušetří cenné místo, a je-li váš obývací pokoj propojen s kuchyní, pomůže vám vykouzlit pomyslný předěl mezi oběma sekcemi. Když už jsme u prostoru, tahle sedačka vám nabídne dost úložného místa a po rozložení na ní navíc můžete uložit návštěvy. Pevná konstrukce unese nejen spáče, ale také dovádějící děti a rodinné mazlíčky. Najít něco takhle praktického a současně trendy, to se poštěstí málokdy, nemyslíte?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.