01-800x650
27.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Sedací botník: Praktický nábytek ve vaší předsíni

Sdílejte článek:

Vybavujete svůj interiér aktuálně nábytkem a přemýšlíte, jak celou situaci vyřešíte v předsíni? Pak byste měli určitě myslet na to, kdy ukryjete své boty. Každý člen domácnosti má minimálně 4 páry a ženy kolikrát i několikanásobně více bot. Proto se stoprocentně vyplatí vybrat si prostorný, ale zároveň úsporný typ, jenž nebude v předsíni překážet. Naším tipem je botník sedací nabízející mimo jiné i plochu určenou pro posezení. Podívejme se podrobněji, co všechno se vyplatí brát v potaz při jeho nákupu.

Tvar a design na prvním místě

141k-800x650V první řadě je vhodné se soustředit na tvar, jímž se bude sedací botník vyznačovat. Klasiku představují zejména modely připomínající klasickou zmenšenou komodu. Nabízejí dostatek místa pro sezení a zároveň mají ve svém nitru spousty polic a regálů pro nejrůznější typy bot. Z pohledu celkového objemu nijak nesmí zavazet při průchodu i menší předsíní. Vzhledově musí korespondovat s celkovým laděním místnosti. Vhodný je třeba kontrast. I podobné odstíny botníku a podlahy ale nejsou od věci.

Vysoká míra funkčnosti

Určitě se vyplatí volit model s větší sedací plochou. Obouvat vsedě se tak může více lidí. Dbejte i na volbu správného mechanismu otevření botníku. Elegantně řešené konstrukce se svislým otevíráním jsou prostorově úsporné a pohodlně otevíratelné. Samozřejmostí musí být i přítomnost několika otevřených polic, do nichž lze dávat svrchní oděvy typu čepic a rukavic. Pokud je součástí daného provedení i zásuvka, máte praktické místo pro uschování klíčů nebo dalších drobných předmětů běžného užívání.

Kvalita materiálu a maximální životnost

Dejte si pozor i na jakost materiálu, z něhož je botník vyroben. Optimální volbu představuje masiv. Levnější je kvalitní dřevotřísková konstrukce. V každém případě nakupujte u osvědčeného prodejce. Z těch bychom mohli jmenovat Dona-shop.cz. V jeho pestré nabídce si vyberete model, který se bude do vaší předsíně hodit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.