xvm359d7830-7513-11e6-ac5c-63a934f078a7
9.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Šaría ve Francii: Muslimové zaútočili na ženy a děti kvůli šortkám!

Sdílejte článek:

BPI

Jean Patrick Grumberg at Dreuz, přinesl zprávy o zhoršujícím se každodenním životě ve Francii, důsledku muslimské invaze do Evropy. Tentokrát vlna násilí muslimů v udeřila v neděli, krátce po poledni v Toulonu, v jižní Francii.

Nedaleko města Les Œillets, východně od Toulonu byli jeden muž, dva páry a tři děti na cyklistickém výletě, napadeni desítkami muslimů. Muslimové chtějí ve Francii zavést právo šaría a šortky, které měly ženy na sobě, považují za sprosté. Ženy byly uráženy, muslimové na ně řvali, že jsou děvky, před jejich dětmi. Vyčítali jim, že šortky jsou to samé, jako kdyby byly nahé. 

Tři muži ve skupině reagovali a požádali muslimy, aby zklidnili své manželky, které s verbálním útokem začaly. Muslimský gang to vyhodnotil podobně jako Šabatová, Dienstbier, Člověk v tísni, Česká televize, Organizace pro pomoc uprchlíkům a další vyžírkové placení z daní, označil to za rasizmus a islámofobii, a tři muže napadl. Ti byli vážně zraněni, jeden z nich se nebude moci vrátit do práce po dobu 30 dnů, oznámila nemocnice. Dva útočící muslimové byli předvoláni v úterý odpoledne před státního zástupce v Toulonu, který je samozřejmě propustil. S tím již dávno útočníci počítali.

Tato forma teroru nutí Francouze nosit skromné oblečení, které je v souladu s islámem a věřte, bude to fungovat!

tumblr_inline_o8tdwju29b1the7sl_1280Podobný incident, vypukl v loni v červnu, když Maude Vallet, 18ti letá dívka z Toulon, byla zbita gangem muslimů, kterým se nelíbilo její oblečení – měla na sobě šortky – podle islámu nevhodné. Francouzky tehdy protestovaly – v šortkách. Myslíme, že neměli protestovat ženy, ale jejich muži. A ne v šortkách, ale v maskáčích.

Ve čtvrtek 25. srpna byla mladá žena napadena muslimkami, protože se koupala nahoře bez, v Châteauneuf-sur-Charentes. Místní noviny La Charente Libre napsaly, že 26 roků stará žena byla urážena muslimkami, které ji kritizovaly za to, že je nahá jako kurva a nařídily jí, aby si zakryla hrudník. Koupající se dívka se odmítla podřídit a obdivovatelky pedofilního proroka Mohameda ji hodili na zem a jejich manželé a děti ji surově zbili. Její manžel, který se pokusil zasáhnout, byl v menšině a byl surově zbit také.

Francouzský soud dal „duševně nemocným“ (muslimům) zapravdu v tom, že smějí nosit na pláže a do bazénů burkiny. Mohamedáni to teď budou vyžadovat i od Francouzek. Použijí k tomu všechno co umí – teror a násilí. Jejich šaría to vyžaduje a naši vlastní vlastizrádci je v tom budou podporovat.

Chceme riskovat, že budou tlouct a terorizovat kvůli šortkám či bikinám i naše ženy?

ZDROJE: BPI,  pamelageller.comlefigaro.fr

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.