4.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

S vtipným tričkem se v davu neztratíte

Sdílejte článek:

(PR) 04|10|2015

Originální vtipná trička jsou tu pro všechny, kteří se chtějí odlišit od ostatních a vystoupit z davu. Vneste do svého šatníku trochu radosti a noste oblečení, které ukáže váš smysl pro humor. Kde sehnat trička s vtipným potiskem a proč si je pořídit? To a další tip najdete v tomto článku.

Začnete den s dobrou náladou

Když musíme někdy vstávat brzo, není to pěkné. Počasí je navíc opravdu ošklivé a tak se hodí všechno, co nám dokáže zlepšit náladu. Mezi takové věci mohou patřit i trička s vtipným potiskem. Třeba takové vkusné tričko s obrázkem starého fotoaparátu a nápisem Don´t be negative vysílá jasnou zprávu, že dneska si prostě vybíráte pozitivní náladu a den si užijete. A při pohledu na vaše tričko tento pocit třeba získá i někdo další a bude mít také o něco lepší den. Dobré nálady není nikdy dost, tak ji šiřte kolem sebe, i kdyby jenom tričkem.

001467

Originální módní doplněk

Vtipná trička s potiskem jsou skvělým módním doplňkem. Díky velkému výběru barev a vzorů se dají trička s potiskem snadno kombinovat a skvěle oživí vaše všední oblečení. Když navíc využijete akce 1+1, 2+2, 3+3 nebo dokonce 5+5 budete mít velký výběr z různých variant v rozdílných barvách a s jinými vtipnými potisky. Nudit se tak opravdu nebudete a jednoduše vytvoříte zajímavé módní kreace.

Vynikající dárek pro přátele nebo rodinu

Když už nevíte, co koupit někomu z rodiny, trička z Geekshirts.cz jsou skvělým dárkem. Hodí se pro všechny, co se nebojí srandy a rozhodně se nemusíte bát, že váš dárek bude neoriginální. Jen těžko by se mohlo stát, že by obdarovaný už stejné tričko měl. Díky rychlému dodání po celé České republice můžete tento dárek nakoupit docela na poslední chvíli. Odpadnou vám tak starosti s procházením obchodů a vymýšlením, co byste tak mohli darovat. A když kamarádovi pořídíte podobné tričko, jako máte vy, aby bylo jasné, že jste parťáci, bude mít určitě velkou radost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.